E-Agrar

Verovatno te zeza zbog maila, trebao si u posti da das mail koji je vezan za e upravu.Odnosno na nalog koji vec imas na e-uprava.

Da li si skenirao onaj QR kod na papiru ? Da li ti u consent ID stoji dokument sa imenom i prezimenom?
Nema veze sa mejlom,kod mene su razliciti i radi
 
A sta ako povrsine parcela nisu dobro unete? To je podatak koji ne moze da se menja,moze da se menja samo udeo u parceli. Postoje dva suvlasnika i nisu dobro preracunali.
Primer: Parcela je ukupne povrsine 1ha 50a i to je ok i u vlasnistvu je 1ha a kod suvlasnika koje se uzima u zakup stoji povrsina 78a.
To je 28a vise od ukupne povrsine!?
Ja sam u delu gde stoji povrsina koja se uzima u zakup stavio 50a i sistem je prihvatio.
Na 5 parcela imam ovaj problem i sve sam ovako preracunao i uneo rucno suvlasnicki deo koji se uzima u zakup. Da nisam to radio ukupna povrsina koju obradjujemo bi bila veca za 2ha!
Ne znam da li je ovo ok ili treba da se kontaktira sluzba da oni isprave?
Uglavnom nisu dobro podelili parcele,kada se sabere vlasnicki i suvlasnicki deo na nekoliko parcrla je to vise od ukupne povsine.
Jesi li proverio stanje u katastru za te parcele, da li je tamo pogresno uneto ili samo u eAgraru ?
 
Proveravajte povremeno eAgrar, videh sinoć kod mene da je na parcelama koje su u zakupu traženo da se unese jmbg vlasnika parcele i videh da je za sedište gazdinstva traženo da se doda kao prilog lična karta...
 
Jel neko pokušao da izvadi potvrde za gazdinstvo? Ladno su u trezoru dobili zabranu da izdaju potvrde a eAgrar ne radi, tj opcija da se preko njega traže papiri je nedostupna...:mad:
Pokušao sam ja.
Kaže mi u trezoru mi to više ne izdajemo, izvadite preko e agrara i odštampajte.
Ja kažem nemoguće je, opcija za to je i dalje nedostupna. A žena će meni, pa ne znam stvarno, nama su samo tako rekli.
 
A sta ako povrsine parcela nisu dobro unete? To je podatak koji ne moze da se menja,moze da se menja samo udeo u parceli. Postoje dva suvlasnika i nisu dobro preracunali.
Primer: Parcela je ukupne povrsine 1ha 50a i to je ok i u vlasnistvu je 1ha a kod suvlasnika koje se uzima u zakup stoji povrsina 78a.
To je 28a vise od ukupne povrsine!?
Ja sam u delu gde stoji povrsina koja se uzima u zakup stavio 50a i sistem je prihvatio.
Na 5 parcela imam ovaj problem i sve sam ovako preracunao i uneo rucno suvlasnicki deo koji se uzima u zakup. Da nisam to radio ukupna povrsina koju obradjujemo bi bila veca za 2ha!
Ne znam da li je ovo ok ili treba da se kontaktira sluzba da oni isprave?
Uglavnom nisu dobro podelili parcele,kada se sabere vlasnicki i suvlasnicki deo na nekoliko parcrla je to vise od ukupne povsine.
Imao sam i ja slican slucaj. Resenje je kliknes na izmenu podataka pa na brisanje parcele pa je uneses ispocetka.
 
A sta ako povrsine parcela nisu dobro unete? To je podatak koji ne moze da se menja,moze da se menja samo udeo u parceli. Postoje dva suvlasnika i nisu dobro preracunali.
Primer: Parcela je ukupne povrsine 1ha 50a i to je ok i u vlasnistvu je 1ha a kod suvlasnika koje se uzima u zakup stoji povrsina 78a.
To je 28a vise od ukupne povrsine!?
Ja sam u delu gde stoji povrsina koja se uzima u zakup stavio 50a i sistem je prihvatio.
Na 5 parcela imam ovaj problem i sve sam ovako preracunao i uneo rucno suvlasnicki deo koji se uzima u zakup. Da nisam to radio ukupna povrsina koju obradjujemo bi bila veca za 2ha!
Ne znam da li je ovo ok ili treba da se kontaktira sluzba da oni isprave?
Uglavnom nisu dobro podelili parcele,kada se sabere vlasnicki i suvlasnicki deo na nekoliko parcrla je to vise od ukupne povsine.
Pogledajte u ekatastar nepokretnosti da li se sve podudara.

Ukucate tu i tu parcelu (Upišete pin koji se nalazi na slici i izaće vam sve.
 
Članovi gazdinstva dali moraju biti na istoj adresi kao i nosilac gazdinstva.
Mislim da ne moraju pošto već potpisuju izjavu i tu vam se nalazi Adresa prebivališta člana (Od priloga trebaće vam dva papira:

1. Da potpišu izjave koju odštampate pa kada potpišu iskenirate na računar

2. Da očitate njihove lične karte

P.S Ako nemate skener onda uslikajte telefonom
Prilog-2-Izjava-clana.jpeg
 
Poslednja izmena:
Ne znam kako protumačiti to što je zabranjeno trezoru da izdaje potvrde a na eAgraru isključena mogućnost da se iste pribave elektronskim putem u sred trajanja poziva za nabavku opreme za navodnjavanje, nabavku kvalitetnih priplodnih grla i šta je još aktuelno trenutno...
 
Nazad
Vrh