E-Agrar

neznam u toku dana tj pre podne kakva je situacija da li moze ili ne?

ako se zaista nemoze a dali su rok do 31 3 bice to ludnica ogromnih razmera
Rok ce biti produzen i posle 31.03.
Shvatili su i sami da na ovaj nacin ne mogu ni 15% ljudi da obnove gazdinstvo.
Nema to jos uvek zvanicno ali ce vrlo brzo i biti.
 
Stavite stiklicu ovde gde pise verzija sajta za desktop
ccc77ac5665691cb18a6c072c7fbe5e1.jpg


Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
@Matić ideš kod veterinara i oni ti u njihovoj bazi podataka dodaju BPG i onda bi trebalo da ti je BPG povezan sa HID ... kod mene su odradili početkom godine zbog neke druge papirologije i sada su mi BPG i HID povezani pa se vidi u eAgrar broj životinja ... posle povezivanja u eArgar moraš samo napisati koliko je organska a koliko konvencionalna proizvodnja pre nego što budeš kliknuo na obnovu...

Sent from my motorola edge 20 using Tapatalk
 
Uspeo,dakle moze preko moba jedino se mora promeniti to u opcijama-prikaz na racunar


Ali kako su uveli ono na slepo brojeve u parceli jebo sliku svoju 15-20min udario u zid neznam kako dalje a ono pise se na slepo

Svaka cast majstoru koji je smislio sajt 🤣
 
Nisam pokusavao samo sam tako procitao na fejsu, cekam jos dan dva da se razradi pa cu onda pokusati

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Читајући све ово написано поподне, тај проблем са употребом смарт телефона, просто ми доође да питам ове који прате новости из ИТ света - ка' ће више тај "Андроид" ОС да изађе из фазе бета тестирања?
Problem sa upotrebom smartfona odn Androida, imaju oni koji ne znaju kako se koristi. Iz faze beta testiranja je izašao odavno, da ga koristiš, bio bi upućeniji. 😉
 
Ја га гледам из перспективе и искуства "Виндоуз" окружења, правим паралеле са њим, а то ми често и не полази за руком.
 
Kod mene se uopšte ne vidi fond životinja.Da li to treba sa veterinarom da rešim?
Уколико не видите ХИД обратите се ветеринарској станици како бисте затражили да се на ваш ХИД упише број вашег ПГ.
За све ХИД-ове које видите и који се преузимају из базе Управе за ветерину, потребно је да унесете податак о томе колико животиња се узгаја конвенционалним, а колико органским узгојем.
 
ДралеТД идеш на е еправу и десно отвориш моја еуправа и пријава .Кад то урадиш појавиће ти се три опције иди на мобилна апликација и упиши е-маил и пријавите се, након тога треба да ти се на апликацији појави захтев на чекању прихвати га.Кад то урадиш идеш на таб квалификовани е. с. и издај мораш то урадити да би могао прећи даље на е аграр
 
Keva je nosilac domacinstva..Ćale upisan kao clan domacinstva u e agrar, ali njegove parcele nisu unesene-nijedna!, a godinama su bile u bazi podataka...Kada hocu da dodam njegovu parcelu ispod polja za unos zamagljeno izlazi mi ,,nema opcija". Da li je sistemska greska ili ..sta??..Vijem se oko toga sat vremena!
 
https://postimg.cc/8FXG9vcP][/url]

Мени овако избаци даље не знам шта и како?



1. Odeš u poštu, tražiš kredencijale za ConsentID aplikaciju. Trebaće ti funkcionalna email adresa

2. Skineš na mob telefon ConsentID aplikaciju iz prodavnice aplikacija. Pokreneš je. Prvi put će ti tražiti da kreiraš šestocifreni PIN kod. Staviš koji hoćeš, zapamtiš ga.

3. Iz Consent ID aplikacije skeniraš QR kod koji si dobio na papiru iz pošte.

4. Na računaru ili tabletu ideš na https://erpg.eagrar.gov.rs/

5. Ideš na Prijavi se, Klikneš na Mobilna aplikacija. U polje ispod uneseš svoj email.

6. Na mobilni telefon, preko ConsentID aplikacije ti stize zahtev za prijavu koji potvrdiš i

7. Opet se vraćaš na računar/tablet gde možeš da proveriš i izmeniš podatke o gazdinstvu kao i da izvršiš obnovu registracije
 
Keva je nosilac domacinstva..Ćale upisan kao clan domacinstva u e agrar, ali njegove parcele nisu unesene-nijedna!, a godinama su bile u bazi podataka...Kada hocu da dodam njegovu parcelu ispod polja za unos zamagljeno izlazi mi ,,nema opcija". Da li je sistemska greska ili ..sta??..Vijem se oko toga sat vremena!
I kod mene isto
 
Keva je nosilac domacinstva..Ćale upisan kao clan domacinstva u e agrar, ali njegove parcele nisu unesene-nijedna!, a godinama su bile u bazi podataka...Kada hocu da dodam njegovu parcelu ispod polja za unos zamagljeno izlazi mi ,,nema opcija". Da li je sistemska greska ili ..sta??..Vijem se oko toga sat vremena!
Уколико желите да додате земљу члана, учините то додавањем парцеле у делу “Чланови”, на члану чија је земља.
 
Nazad
Vrh