E-Agrar

Pa to sam se i ja pitao,jer sam i ja isto probao...i ja isto pop.sio 🤣🤣 nema niko pojma...probao sam onaj 0800 broj da nazovem i da ih pitam kad ce moci preko mobilni,naravno nema sanse da dodjes do operatora...i sta sad?Kojeg do mojeg sam onda sve resavao do sad da ide preko telefona?I najgore je da smo dobili takvu nezvanicnu informaciju da do 31.marta moramo da se ulogujemo i da sve dovedemo u red tamo jer inace nema nista ni od subvencije ni od niceg drugog za ovu godinu...
neznam u toku dana tj pre podne kakva je situacija da li moze ili ne?

ako se zaista nemoze a dali su rok do 31 3 bice to ludnica ogromnih razmera
 
Ja danas komsiji preko Conseta obnovio gazdinstvo. Usustini opet treba racunar, na telefonu samo treba da potvrdis u Consetu da si to ti. Po meni za sada bolje ko je uradio elektronski potpis odmah kakav Conset i zezancije kada opet treba racunar...
 
Pazite ako kojim slučajem izbrišete aplikaciju nečete moči opet da je instalirate i da se logujete,pokazivače da več postoji član sa tim podacima.
Danas sam je obrisao pa instalirao pa sam morao po nove podatke.
Ja sam je obrisao i ulogovao se na taj nalog. Aplikacija se može koristiti za više naloga. Ali neće da se uloguje na portal eID.
 
Ja danas komsiji preko Conseta obnovio gazdinstvo. Usustini opet treba racunar, na telefonu samo treba da potvrdis u Consetu da si to ti. Po meni za sada bolje ko je uradio elektronski potpis odmah kakav Conset i zezancije kada opet treba racunar...
Naveli su ljude da mora samo i jedino consent. Mom ocu tako rekli i ja sam to ispratio. Sad neće. Bolje da sam ga ranije prijavio na eupravu sa LK i elektronskim sertifikatom.
 
Naveli su ljude da mora samo i jedino consent. Mom ocu tako rekli i ja sam to ispratio. Sad neće. Bolje da sam ga ranije prijavio na eupravu sa LK i elektronskim sertifikatom.
Na sajtu https://eagrar.gov.rs/ piše da može i preko sertifikata, neveli su samo MUP i to stvara dodatnu zabunu kod nekog ko već ima neki drugi sertifikat npr. Halcom, PKS, PTT...pisao sam im da to isprave al' od toga nema ništa, odgovorili da hoće al'...
Sve u svemu obaveštenje je recimo korektno gde su naveli koje su sve opcije za pristup portalu
 
Na fejsu kruzi da ne moze da se obnovi gazdinstvo preko mobilnog telefona, vec samo preko racunara ili tableta?
Nisam jos pokusavao, cekam jos dan dva dok jos krene da radi kako treba...

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Pa i ne treba preko consenta da se povezuje. Tamo ti samo stigne poruka da potvrdiš da si to stvarno ti, kada se loguješ dal sa drugog uređaja ili sa istog telefona ali preko pretraživača....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ne loguje se sa consenta niti može da se loguje. On samo služi da se prijaviš na eID. Ali dok se loguješ na portal eID kaže da treba da na consentu prihvatiš zahtev, ali ništa ne stiže. U tom smislu sam rekao da se consent ne povezuje uz logovanje, a trebao bi.
 
Na fejsu kruzi da ne moze da se obnovi gazdinstvo preko mobilnog telefona, vec samo preko racunara ili tableta?
Nisam jos pokusavao, cekam jos dan dva dok jos krene da radi kako treba...

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
haha pazi situaciju kad su ljudi kupovali novije telefone a na kraju ovaj olos ih zajebe i nemogu preko njega nista

lebe mekani

a rok 10dana
 
Ja verujem da ima neki problem i da ga resavaju.Nema mi logike da su dozvolili preko telefona i da sad odjednom ne moze. Na kraju krajeva meni je npr. izbacilo obavestenje da je obnova izvrsena, ne znam kako bi je sada ponistili.
 
Јеб,, о им пас матер и њима и е аграру. Ја још не могу да се улогујем те већ је употребљено, те не може више од једном те ово те оно мајку ли им ј,, бем више. Да оће да почне тај трећи светски рат па да се више поубијамо па ко претекне претекао је. Или нек, већ једном употребе те атомске бомбе па нека нас нема више.
 
Читајући све ово написано поподне, тај проблем са употребом смарт телефона, просто ми доође да питам ове који прате новости из ИТ света - ка' ће више тај "Андроид" ОС да изађе из фазе бета тестирања?
 
Evo danas probao komisiji da uradim, bukvalno mu ConsentID traje 1 sekundu i zahtev istekao, ne traje 60 sekundi. Sta je tu problem? Stalno ponavlja zahtev istekao
 
Nazad
Vrh