E-Agrar

Evo danas prvih problemaa kod mene, skenirao kod za Consent ID, i neće da ga prihvati, kaže doslo je do greške
Koliko vidim mnogima se to dešava, moguće da ti u pošti (ili gde si već uzimao kredencijale za ConsentID) nisu nešto dobro odradili, možda nisu dobro upisali email koji si im dao. Verovatno ćeš morati po nove kredencijale za Consent ID
 
Ja sam imao e upravo napravljenu još pre koju godinu zato me je prebacio, a moze i preko mejla koji daš u pošti, ako nisi nikad otvarao e upravu...
 
Upravo pokusavam da napravim nalog na euprava sa licnom kartom. Instalirao sam sve neophodno, kada dodjem do dela Prijava i ukucam PIN izadje mi poruka da je doslo do greske i onda pise zbog cega prijava mozda nije uspesna.
Da li je neko imao slicnu situaciju?

EDIT: Uspeo posle ponovnog pokretanja Chroma.

Kada se dodaje clan na gazdinstvo, da li se pod ovim izjava clana podrazumeva slika licne karte?
 
Poslednja izmena:
Koji čitač za lične karte uzeti? Pošto koliko čujem ne podrzavaju svi sve lične karte.
Aко никако другачије, покушај да се сетиш како су изгледали читачи које си којекуде виђао за време од када су увели ЛК са чипом, па пронађи у огласима неки такав. Ја сам виђао неке назови троугласте, прозирне и они канда раде.

А да читач може и да брљави, иако је "плаг енд плеј", лако могу да поверујем - овај мој не чита личну са оним "Челиком", онај "Транс Еџ" или како се већ зове, очитава два некаква сертификата на личној, а и неки од државних сајтова ми је очитао податке приликом регистровања, док у "дивајс менаџеру" зна да ми приликом прикључивања, напише да не види драјвере.

НИсам се зезао са пререгистрацијом данас, јер сам малочас сјашио са трактора, али сутра ћу да покушам.
 
@salemld Imam,to su meni u Sup pravili,tad sam i dobio pin.
Hvala. Moram tako da probam. Ovo je sve sranje. Ljudi kuliraju, a ima nas koji ne možemo ni da se uogujemo na portal eID. Ja znam za to. Vadio sam to kada sam hteo da izvadim covid sertifikat. Iako je moglo da se registruje i sa mailom i lozinkom. Sad ovde sve nešto. Ne znam što su davali taj consentID kad ne radi i kada ima drugih načina. Ja sam ulazio u očev nalog na eID sa mailom i lozinkom, ali na portal eID (odakle bi se išlo i na eagrar) neće da uđe. Stavili uputstvo kako da se ide po portalu eagrar, a ne može da se uloguje. Stavi ti kako da se ulogujem i namesti da to radi. Da otvara opcije iz menija portala svako zna.
 
Poslednja izmena:
A koja im je ovo fora? Preko moba moze samo do 15h ili? 🤣
HB98IS8.jpg
 
A koja im je ovo fora? Preko moba moze samo do 15h ili? 🤣
HB98IS8.jpg
Pa to sam se i ja pitao,jer sam i ja isto probao...i ja isto pop.sio 🤣🤣 nema niko pojma...probao sam onaj 0800 broj da nazovem i da ih pitam kad ce moci preko mobilni,naravno nema sanse da dodjes do operatora...i sta sad?Kojeg do mojeg sam onda sve resavao do sad da ide preko telefona?I najgore je da smo dobili takvu nezvanicnu informaciju da do 31.marta moramo da se ulogujemo i da sve dovedemo u red tamo jer inace nema nista ni od subvencije ni od niceg drugog za ovu godinu...
 
Pazite ako kojim slučajem izbrišete aplikaciju nečete moči opet da je instalirate i da se logujete,pokazivače da več postoji član sa tim podacima.
Danas sam je obrisao pa instalirao pa sam morao po nove podatke.
 
Sto se tice citaca najpouzdanij su gemalto, ominikey.

Dobar je i trust primo. Treba izbegavati samo stari Ominkey 1021.

Takav sam dobio odgovor na jednom forumu.
 
Nazad
Vrh