E-Agrar

Pri obnovi gazdinstva mi izbaci da navedene zivotinje nemaju HID broj,da li je neko imao sličan problem?
 
Poslednja izmena:
Proveri kod zivotinja da li ti je oznaceno da se uzgajaju konvencionalnom proizvodnjom, imas da izaberes Konvencionalna/Organska.
 
Polako e-agrar počinje da funkcioniše. Pojavljuje mi se jedna po jedna parcela. Malo ima useva, malo nema. Nadam se da će do kraja nedelje doci na svoje.
 
Supruga mi je član poljoprivrednog gazdinstva i neke parcele se vode na nju.Da li mora izjava overena kod notara,pošto mi prihvatio obnovu.
 
Polako e-agrar počinje da funkcioniše. Pojavljuje mi se jedna po jedna parcela. Malo ima useva, malo nema. Nadam se da će do kraja nedelje doci na svoje.

Чекај, неки усеви су пребачени? Пошто је сад званично кренуо да ради, пише да сетвена структура није пребачена. То пише када идете да мењате податке, као и друге информације о и упутства.

Ово је званична, коначна адреса еРПГ-а:
 
Evo danas prvih problemaa kod mene, skenirao kod za Consent ID, i neće da ga prihvati, kaže doslo je do greške
 
Znači koliko sam ja ovde skontao, prvo moras da napraviš e upravu da bi mogao na e agrar?
 
Ja mislim,a svejedno probaj nista te ne kosta.Ja se uvek ulogujem prvo na e upravu a posle na e agrar me automatski ubaci,tj samo kliknem na login ,ili sta vec pise,i odma sam ulogovan.Ja inace preko racunara se logujem,sa licnom kartom.
Ocigledno u ovoj temi se vidi da preko telefona ima raznih problema,nzm sto sebe mucite ako vec imate kuci komp,mnogo je lakse preko licne karte,bar meni.
 
Ja mislim,a svejedno probaj nista te ne kosta.Ja se uvek ulogujem prvo na e upravu a posle na e agrar me automatski ubaci,tj samo kliknem na login ,ili sta vec pise,i odma sam ulogovan.Ja inace preko racunara se logujem,sa licnom kartom.
Ocigledno u ovoj temi se vidi da preko telefona ima raznih problema,nzm sto sebe mucite ako vec imate kuci komp,mnogo je lakse preko licne karte,bar meni.
Imaš li izdat elektronski sertifikat za logovanje sa LK ili ne treba ? Pošto ima uputstvo da se kvalifikovani elektronski sertifikat u klaudu (da ne kažem u nečem drugom) izdaje opet preko aplikacije ConsentID na telefonu. Kaže da otvorim pristigli zahtev za izdavanje sertifikata, ali ništa ne pristiže. I svodi se na isto kao i kad hoću samo da se prijavim. Što je najgore ja se na eID ulogujem preko emaila i lozinke, ali kad treba da se prijavim na portal eID, neće.
 
Poslednja izmena:
Znači koliko sam ja ovde skontao, prvo moras da napraviš e upravu da bi mogao na e agrar?
Да мораш да отвориш налог на е управи па кад се логујеш имаш опцију преко мобилне апликације и прихватиш захтев преко ЦонсентИД уз пут овери елек.сертификат у клауду имаш опцију да га издаш па после тога улазиш на е-аграр а даље радиш у њему.
 
Nazad
Vrh