E-Agrar

Tamo gde pise povrsina pod kulturom ja ne mogu da pristupim ,a neće da prihvati ovako.
 
Klikaj više puta na recimo Ha,dok ne izbaci tastaturu(mob.tel).Unesi broj,klikni negde napolje pa klikaj na ar sve dok se ne pojavi tastatura pa unesi broj.Tako ponovi i na m2.Neće ti upisati u kvadratiće količinu,ali kad potvdiš izbaciće ti da si uspešno odradio i biće uneti parametri za tu parcelu.
 
Radite preko računara, ili bar preko tableta u landscape modu, sajt nije optimizovan za mobilni telefon i mali uspravan ekran, i dosta stvari se ne prikazuje kako treba ili ne radi kako treba. Od sad kad pišete da vam nešto ne funkcioniše, pišite i sa kog uređaja pristupate sajtu eAgrara.
 
Uspeo sam da obnovim i ja. E sad me zanima kako doci do potvrde koju prikazujemo kada treba ? Da je imam odstampanu sa ovom kalendarskom godinom?

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Radite preko računara, ili bar preko tableta u landscape modu, sajt nije optimizovan za mobilni telefon i mali uspravan ekran, i dosta stvari se ne prikazuje kako treba ili ne radi kako treba. Od sad kad pišete da vam nešto ne funkcioniše, pišite i sa kog uređaja pristupate sajtu eAgrara.
Ukljucis na telefonu automatsku rotaciju ekrana i onda radi .
 
Ušao sam "dodaj biljnu kulturu na parceli" i neče da prihvati površinu parcele. Šta tu ne radim dobro? Hvala
Ja sam imao jednu parcelu gde su naveli da je ona 0.46.81 ha, a u setvenoj strukturi iz trezora od prosle godine pise da je 0.46.70 ha. Kada sa unosio novu povrsinu , javlja gresku ,a kada sam uneo sa papira iz trezora pihvati promenu.
 
Poslednja izmena:
Da li vam se vide promene na parcelama u setvenoj strukturi?
Ako ste dodelili za neku parcelu, recimo kukuruz, da li to kasnije vidite?
 
Kod mene se vidi,neke parcele imaju po 3 useva na njima,sve se lepo vidi.Logujem se preko licne karte i kompa,citajuci postove ovde ocigledno preko telefona pravi mnogo problema,sto sam i pretpostavljao da ce biti jos kad je sve ovo pocelo oko e agrara....
Jedino nzm jel ce biti problema posto nzm ja koliko u ar tacno ima nekog useva na parceli ako ima npr kukuruz,psenica,suncokret ...npr parcela 10-ak hektara i sad ja zbog prskanja znam ima tipa +-4ha30ar00m2 psenica,3ha20ar00m2 kukuruz i suncokreta 2ha50ar00m2 ,ali nzm bas tacno u are,nije to mereno a i nekad promenim povrsinu nekog useva malo.U E agraru sam samo kucao brojeve da se slazu broju ukupne povrsine parcele i to je to,valjda nece problem praviti ako povrsine pod usevima se razlikuju do desetak ari....
Inace mnoge parcele u eAgraru su mi manje povrsine nego na geoSrbija npr ,za maks po par ari,retko koje su vece povrsine od geoSrbija.....
 
Poslednja izmena:
Meni i dalje nije jasno da li jos sistem ne radi kako treba ili ja nesto ne radim dobro, ali mejl i broj telefona ne mogu da unesem/izmenim.Kada stikliram recimo polje za mejl nista se ne desava, izbaci mi dole kao malo kljucic i tu pored njega moze da se unese nesto, ali nista ne prihvata.Zna li mozda neko u cemu je stvar?
Mora da se ukljuci rotacija ekrana i kada se okrene popreko sve radi i prikazuje.
 
Nazad
Vrh