E-Agrar

Мени фале парцеле које су у закупу, а пре неки дан када сам ишао добио сам од њих у аграру потврду да су и те парцеле уписане на газдинство. Сада се нечкам да ли да обновим газдинство или да идем до њих да виде у чему је проблем, па да га накднадно активирам после те провере?
 
Kako da pristupim E-agraru preko racunara. Usao sam na e upravu,ukucao email i ukucao sifru na telefonu. Ali ne znam kako da udjem na E-agrar.
Jel potrebno nesto da se instalira i na racunaru?
 
Колега јел ове потврде ручно уносиш у допуни предмета или општи захтеви у оном падајућем менију нема никаквих опција
Ima opcija kada se otvori e agrar ,Nešto pod imenom izvodi i potvrde.
 
Uspeo sam. Hvala puno

Ja sam prijavio pre 15ak dana nove parcele i uzeo sam juce setvenu strukturu iz trezora i unete su sve parcele,a nema ih na E-agraru.
Sad je pitanje da li cu ja morati da ih unosim ili ce oni vremenom to uraditi?
 
Kada uđem u Zemljišni fond i kulture i odem na zemljište u svojini nosioca, ukucam kat.opštinu , na padajućem meniju nema broja ni jedne parcele... kada je ručno ukucam dole ispod mi ispiše "nema opcija" i ne dozvoljava bilo kakav unos.
ima i neka caka ili ovo ne radi još?
 
ako nemas nista od navedenih u setvenu strukturu nece ti dozvoliti da obnovis gazdinstvo,ja sam danas morao da ubacim sam i dozvolili mi obnovu

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Ima opcija kada se otvori e agrar ,Nešto pod imenom izvodi i potvrde.
код мене та опција није дoступна неактивна је а без икаквих проблема сам обновио регистрацију
334420571-607349867565450-5301798921216591863-n.jpg
334875530-1240605889883262-2738592820377657081-n.jpg
 
Poslednja izmena:
Све биљне културе на парцели унете без проблема.
Прихватило обнову газдинства на данашњи дан (18.03.2023)
Једино и даље пише:

Подаци о носиоцу пољопривредног газдинства​

Носилац газдинства није верификован

Шта то може бити ????!!!
 
код мене та опција није дoступна неактивна је а без икаквих проблема сам обновио регистрацију
334420571-607349867565450-5301798921216591863-n.jpg
Jedno gazdivstvo obnovio bez problema. Čak sam i dodao jednu parcelu u vlasništvu koja nije bila upisana. Samo i meni isto ne svetli ta opcija "izvodi i potvrde" pa ne mogu tu kliknem...
 
где се ради тај уплоад личне карте допуна предмета па приложена документа додај са рачунара? Ту сам пробао и ту не може ни на општим захтевима
 
Ајд молим те укратко напиши коко си скенирао л.к. сликао њен код па уплодовао или шта?
 
Kod mene nema navedene biljne kulture ni na jednoj parceli iako sam početkom marta odneo izmene za 2023-ću i obnovio gazdinstvo.
Baš iz razloga da bi predupredio probleme na početku funkcionisanja E-agrara, ali nisam znao da to neće biti dovoljno za obnovu. Nevidjen apsurd.
Moguće je da treba sačekati zvaničan početak rada u ponedeljak, što i planiram, ali je po meni neozbiljno pustiti servis u rad i omugućiti ljudima da po nahodjenju unose promene a da sve nije prečišćeno.
Zašto su prihvatali izmene i obnovu u trezoru ako sad sve treba ponovo?
Nije problem to uraditi, ali je logično ako je E-agrar zaista ažuran i sredjen da sve to već bude evidentirano.

Šta ako u ponedeljak sve ovo što se sada menja i obnavlja bude vraćeno na početni položaj?
Ko garantuje kada još uvek nije objavljen zvaničan početak rada?
 
Samo slikao papir očitane lične karte a QR kod je potreban kada si ulogovan preko kompa ili lap topa pa ubacuješ sliku dokumenta preko telefona.Ako imaš sliku dokumenta u računaru jednostavno je uploaduješ, isto to važi i za mobilni telefon ako putem njega popunjavaš podatke o P.G.
 
Nazad
Vrh