E-Agrar

Kod mene su pogrešno uneli broj jedne parcele prilikom prijave parcela u martu prošle godine i sad sistem automatski na eAgrar povukao to i ne mogu da promenim... 😡
Ta jedna parcela je sačinjena od 3 i moja ima podbroj /3, oni umesto tog uneli ceo broj parcele bez tog podbroja i ja ne primetim to odmah i obnovim gazdinstvo tako sa tom greškom... Šta sad u pm, dal ima smisla zvati onaj kol centar na eAgraru il da idem u trezor pa da vidim sa njima tamo?
 
ovo je sranje nemam nigde biljnu kulturu i kad hocu da ubacim hektara,ari napisem koliko imam ono ne izlazi nista...

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Moze li neko da slika kako piše koja je kultura na njivi. Meni se I dalje ne vidi koja je kultura bez obzira što uredno prihvati promenu kulture.
 
Evo ja cu odraditi video pa cu poslati Paracincu da objavi da vam svima bude lakse, odradi cu to pridvece samo lagano
 
E ovako izgleda bez prikaza biljne kulture,ne pise nigde postpjeca biljna kultuta od predhpdne godine
e26a09a81742ac686108ffd13d7989a4.jpg


Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Idete na dodaj biljnu kulturu na parcelu, i tu kada se udje unes hektare zatim birate biljnu kulturu ima strelica i navedene kulture, zatim odradi proizvodnja konvecionalna ili organska i to je to, sve objasnio kolega Profesor
 
Nisam još probao da odem na sajt eAgrara (neću do ponedeljka), ali čitam temu pa mi pade jedna stvar na pamet: kad su počela da se prijavljuju i obnavljaju gazdinstva nije još postojao digitalni katastar, već smo u trezor nosili izvode koje smo tad dobili u katastru. Kad je došao digitalni katastar skoro sve parcele se razlikuju za po par m2 od površina koje su zavedene u trezoru. I šta sad biva sa eAgrarom po ovom pitanju, da li ostaviti površine kako su bile do sada u trezoru, ili upisati kako su sad u katastru?
 
Dukej, i ja sam primetio da mi na jednoj njivi ima 4m2 manje nego na starim rešenjima od te njive.
Mora da se ukuca ta manja površina inače izbaci grešku.

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Kako ste uspeli da insalirate duplu app consent id? Meni je ne izbacuje ni u podešavanjima za duple app, a ni u onoj aplikaciji "parallel space"
Edit
Rešio, instalirao aplikaciju "dualspace"
 
Poslednja izmena:
Аркадије, ова твоја прва реченица... Данас сам разбацивао вештак и никог у атару нисам видео.
Ушао сам мало у еАграр и за сада само гледао шта и како. За који дан ћу пробати да одрадим.
Na sta vestak?
 
Obnovio sam gazdinstvo .Hoću da tražim potvrdu o aktivnom statusu a ne znam koju ?

Потврда о тренутном статусу пољопривредног газдинства​

ili

Потврда о трајању активног статуса пољопривредног газдинства за​

Колега јел ове потврде ручно уносиш у допуни предмета или општи захтеви у оном падајућем менију нема никаквих опција
 
Nazad
Vrh