E-Agrar

Isto i kod mene, jedna parcela koja se vodi na mene nije bila upisana u Pg I sada su je automatski ubacili, izgleda da su iz katastra povukli sve parcele ...
 
Da li jos nekom nije vidljiva biljna kultura na parceli,i ne moze da se udje u izbor kultura?

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Da li jos nekom nije vidljiva biljna kultura na parceli,i ne moze da se udje u izbor kultura?

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Kod mene isti slučaj...

Ispravka, Ipak može da se izmeni... Moraš prvo ući u pregled i izmena podataka o gazdinstvu da izmeniš podatke i tu imaš da dodaš biljnu kulturu po parcelama pa kad to usnimiš odeš na obnovu i onda se tu vidi i kultura na unetim parcelama i onda možeš izvršiti obnovu.
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima iskustva sa citacima kartica, ja bih da zaobidjem ovu budjavu aplikaciju consent ID ?
Potrebno je u supu zatraziti da unesu el.potpis na licnu kartu ?
 
Da. Upravo sam bio sa ocem u supu i sve završili za 10 min. Čitač kartice imam i preko kvalifikovanog sertifikata ulazim...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Uneo sam setvenu strukturu i uglavnom se podaci slažu ali nedostaju parcele koje su u vlasništvu članova domaćinstva. Da li mora da se šalje skenirana izjava i lična karta da bi se dodale parcele na drugim članovima nisam siguran jesu li opcije aktivirane ili čekamo iduću nedelju.
 
Poslednja izmena:
Kucas ovu adresu na pretrazivacu https://erpg.eagrar.gov.rs/
Izadje ti stranica e agrar onda klikne na prijavi se automacki te prebaci na e upravu, tamo kucas mejl na koji si prijavljen potvrdi i onda krene da vrti kao trazi drugu stranicu od tog trenutka imas manje od minut da izadjes sa pretrazivaca i odes u aplikaciju consent tamo ce ti izaci zahtev koji prihvatis i potvrdis gotovo e tek onda se vratis na pretrazivac i eto te u e agraru to jest na stranici e agrara tvog gazdinstvatako funkcioniše consent prostim narpdnim jezikom
 
Kako ja da registrujem elektronski potpis, kako da ga uvedem, vec ga imam odavno izvadjen u supu, ali mi nije jasno kako ga aktivirati ovde na app, jel to mora preko kompa i citaca za lk ?

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 
Da. Treba ti čitač kartice i komp.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh