E-Agrar

Uneo sam setvenu strukturu i uglavnom se podaci slažu ali nedostaju parcele koje su u vlasništvu članova domaćinstva. Da li mora da se šalje skenirana izjava i lična karta da bi se dodale parcele na drugim članovima nisam siguran jesu li opcije aktivirane ili čekamo iduću nedelju.
To je problem kod svih. Nastoje da ga rese.
 
Obnovio sam gazdinstvo .Hoću da tražim potvrdu o aktivnom statusu a ne znam koju ?

Потврда о тренутном статусу пољопривредног газдинства​

ili

Потврда о трајању активног статуса пољопривредног газдинства за​

 
Obnovio sam gazdinstvo .Hoću da tražim potvrdu o aktivnom statusu a ne znam koju ?

Потврда о тренутном статусу пољопривредног газдинства​

ili

Потврда о трајању активног статуса пољопривредног газдинства за​

Ja trazio sve tri
 
Pozdrav kolege paori. Ja bih zamolio nekog ako moze da mi napise ukratko,kako se povezuje da obnovim gazdinstvo i sve te parcele popunim unesem životinje. Prijavio sam se 18.1.2023 uspešno ali kada udjem preko tel u aplikaciju nema nista. Udjem preko pc e agrar sta onda?? Hvala puno.

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Kucas ovu adresu na pretrazivacu https://erpg.eagrar.gov.rs/
Izadje ti stranica e agrar onda klikne na prijavi se automacki te prebaci na e upravu, tamo kucas mejl na koji si prijavljen potvrdi i onda krene da vrti kao trazi drugu stranicu od tog trenutka imas manje od minut da izadjes sa pretrazivaca i odes u aplikaciju consent tamo ce ti izaci zahtev koji prihvatis i potvrdis gotovo e tek onda se vratis na pretrazivac i eto te u e agraru to jest na stranici e agrara tvog gazdinstvatako funkcioniše consent prostim narpdnim jezikom
Hvala puno,Zemo iz Grgurevaca!! Uspeo sam,sad sutra da vidim sve parcele dal se slazu,pa da obnovim gazdinstvo!
 
Zahvaljujem se i ja. Hvala punoooo tu smo da pomognemo jedni drugima

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Gde su poljoprivrednici ovih dana ....sede kuci za kompom i telefonom po ceo dan :LOL:.Sunce ti jeb... al ce nas ovi namuciti sa ovim e agrarom.
Ako moze pitanje,prvo od milion ,tamo u opciji kad menjamo podatke o parceli,zatim opcija ''naziv parcele'' ,tu mogu pisati sta ja hocu ,tj normalno u kom potezu je njiva u ataru ,bajbok,gatiste i slicno ?.
 
Ako sam dobro video, nije uneta stara setvena struktura i to se mora uraditi ili ima fora da se ostavi od 2022?
 
Gde su poljoprivrednici ovih dana ....sede kuci za kompom i telefonom po ceo dan :LOL:.Sunce ti jeb... al ce nas ovi namuciti sa ovim e agrarom.
Ako moze pitanje,prvo od milion ,tamo u opciji kad menjamo podatke o parceli,zatim opcija ''naziv parcele'' ,tu mogu pisati sta ja hocu ,tj normalno u kom potezu je njiva u ataru ,bajbok,gatiste i slicno ?.
Tako je. Bilo sta.
To je zapravo tvoja olaksica. Imas ljudi koji imaju 15-20 parcela koje su od 15-20 ari. Pa onda napises neki potsetnik da znas koja je koja njiva.
 
Аркадије, ова твоја прва реченица... Данас сам разбацивао вештак и никог у атару нисам видео.
Ушао сам мало у еАграр и за сада само гледао шта и како. За који дан ћу пробати да одрадим.
 
Meni i dalje nije jasno da li jos sistem ne radi kako treba ili ja nesto ne radim dobro, ali mejl i broj telefona ne mogu da unesem/izmenim.Kada stikliram recimo polje za mejl nista se ne desava, izbaci mi dole kao malo kljucic i tu pored njega moze da se unese nesto, ali nista ne prihvata.Zna li mozda neko u cemu je stvar?
 
Ako si ušao u obnova registracije ,vidiš sve ali ne možeš da menjaš .Moraš da otvoriš pregled i promena podataka o gazdinstvu.
Proveri .
 
Ušao sam "dodaj biljnu kulturu na parceli" i neče da prihvati površinu parcele. Šta tu ne radim dobro? Hvala
 
Meni i dalje nije jasno da li jos sistem ne radi kako treba ili ja nesto ne radim dobro, ali mejl i broj telefona ne mogu da unesem/izmenim.Kada stikliram recimo polje za mejl nista se ne desava, izbaci mi dole kao malo kljucic i tu pored njega moze da se unese nesto, ali nista ne prihvata.Zna li mozda neko u cemu je stvar?
Kada ides na opciju da izmenis podstke tj da mozes uneti email adresu i broj telefona, taj deo gde je mail je prazan.
Kada ukucas mail, ne da ti da snimis jer je broj telefona napisan u formatu 060XXXXX e taj deo promeni u format +38160XXXXX i onda ces moci da snimis promenu.
 
Ušao sam "dodaj biljnu kulturu na parceli" i neče da prihvati površinu parcele. Šta tu ne radim dobro? Hvala
Samo malo smanji tu parcelu jer je verovatno izdeljena na dve kulture.
Znaci ako ti je ta parcela recimo 1ha 25a 80m2 ti promeni ove kvadrste na nekih 75 ili 70m2 ili koliko je potrebno da jos spustis.
 
Sad sam proverio parcela je livada 57 a i 62 kvm . Tako stoji i u katastar i u aplikaciji . Tako da nije do toga.
 
Nazad
Vrh