E-Agrar

Drale imas kod od 6 brojeva koje si uneo kod prvog aktiviranja

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Да, али ми тражи ку-ар код да скенирам или "пешке" да унесем неке параметре. Па не знам, је ли то онај код што смо у пошти добијали.
 
Taj papir sto si dobio ima qr kod pa kad otvoris aplikaciju imas opciju da pokrenes kameru a mozes pesaka da kucas

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Bogami u pravu je, izbacio sam ikonicu eagrar i izasao iz svega posto windows je trebalo da se updejtuje i restartovao komp pa kliknem na ikonicu i usao bez nekog prijavljivanja

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
После одређеног времена више не можеш да се логујеш без шифре, тражи да се потврди преко телефона, ако си напустио програм, а ниси се излоговао...Користим ВИН 10, опера претраживач...
 
Bogami u pravu je, izbacio sam ikonicu eagrar i izasao iz svega posto windows je trebalo da se updejtuje i restartovao komp pa kliknem na ikonicu i usao bez nekog prijavljivanja
Ako je tako onda im je zaštita do moga. Sto su bez veze komplikovakli.... Dal moze samo odma nakod izlaska iz aplikacije ili moze i kad prodeje neko vreme (tipa pola sata +)?
 
Ja sam jutros izbacio ikonicu na početni ekran ulogovao se i evo sada sam i dalje ulogovan bez problema.
 
Kada otvorim ovaj link izbaci mi da se prijavim prekoportala za elektronsku identifikaciju, kliknem na to i odmah mi otvori Eagrar i moje gazdinstvo. Sad mi nije jasno kako je to moguce? I kada gledam podatke o gazdinstvupise mi nosilac gazdinstva nije verifikovan. Sta to znaci? Resio sam ovo za elektronsku prijavu. Samo jos ovo da vidim zasto nisam verifikovan.
 
Poslednja izmena:
Kada otvorim ovaj link izbaci mi da se prijavim prekoportala za elektronsku identifikaciju, kliknem na to i odmah mi otvori Eagrar i moje gazdinstvo. Sad mi nije jasno kako je to moguce? I kada gledam podatke o gazdinstvupise mi nosilac gazdinstva nije verifikovan. Sta to znaci? Resio sam ovo za elektronsku prijavu. Samo jos ovo da vidim zasto nisam verifikovan.
ako si menjao podake o opstini ili nesto drugo, treba da dostavis potrebni dokument,a oni da verifikuju promenu
 
Da li u Consent Id aplikaciji moze da bude vise poljoprivrednih gazdinstva ili samo jedno?Da li svako gazdinstvo mora da ima Consent Id da bi moglo da se registruje na E agrar?
 
Probao sam da idem na e agrar.Ulogovao sam se ,lepo mi je sve prikazano ,otvorim parcelu ,popunim koji usev će biti na parceli ali ne mogu da stavim površinu ,ne otvara "kvadratiće" .Mislio sam da ću sačekati ponedeljak ali ,neda "crv" ,mira.Čekamo .
 
Sad sam se vratio iz trezora. Njihov je sabet da pre ponedeljka nista ne pokusavamo u aplikaciji,a od ponedeljka do 31.3 bi valjalo da se obnovi gazdinstvo,vrv ce morati rucno da se unesu biljne kulture,a od 01.04.ce krenuti da se predaju zahtevi za subvencije.
 
Problem. Ako radite deo parcele po bilo kom osnovu nedozvoljava promenu. Recimo da su supruznici u idealnom delu, i oboje su clanovi istog gazdinsta gde je jedan nosilac, a drugi clan. Uopste se ne vidi povrsina uneta od clanova gazdinstva.
 
Meni se vode parcele koje moje mama ima na svoje ime, a koje se do sada nisu vodile na gazdinstvu. Ne znam da li su oni po nekom automatizmu ubacili te parcele koje se vode na njeno ime. I ne znam šta da radim sa njima sad.
 
Nazad
Vrh