E-Agrar

Meni samo kaze da je zahtev odobren lad kucam sifru u aplikaciji i nista drugo nema
 
Evo kome se zuri, moze da pristupi eagraru ali na ovu trecu novu adresu. Prijava preko consentID aplikacije. Sve radi.

https://erpg.eagrar.gov.rs/

p.s. parcele su vidljive. U startu nisu.
Idite na prvu opciju: pregled i promene podataka o gazdinstvu, zatim skrolujte dole do zemljisni fond i biljne kulture, pa kada kliknete na opciju: dodaj parcelu, pa zemljiste u svojini nosioca, ubacite vasu katastarsku Opstinu tj selo. I kada ubacite selo, dole ispod ce se u sledecem padajucem meniju pojaviti vase parcele. Ali kada izaberete tu neku vasu parcelu, moraju se prepisati generalije tj povrsine udela, kultura sejanja itd...

Kao sto rekoh, ko zeli da udje i malo pregleda. Ali ne bih ja nista ovo dirao jos uvek. Moguce da ce se parcele pojaviti i bez ove procedure koju sam vam naveo.
Radi,obnovio gazdinstvo,jednostavno.....
 
Meni piše: Poljoprivredno gazdinstvo ne ispunjava propisane uslove za registraciju.Molimo vas proverite sve podatke.
Kada pokušam promeniti,ne dozvoljava!
 
Ja imam drzavnu zemlju koja nije unesena ali radim na tome, sceniram sve i tako postavim
 
Imam par pitanja u vezi elektronskog potpisa, vec par godina imam izvadjen elektronski potpis zadi nekog udruzenja gradjanja, da li je validan taj potpis i za ovo oko e agrara ?

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 
Ja sam izvukao ikonicu e-agrara na pocetnu stranicu telefona. Ne mora vise da kucam sifre pri otvaranju.
Ali bukvalno nista ne funkcionise.
Na zenu imam prijavljene 2 parcele u setvenoj strukturi,e sad vidim da su jednu od te dve ubacili kod mene. Bolje da se vrati na stap i kanap.
 
Preko telefona nisam mogao menjati nista,maram preko kompa. Jel neko menjao setvenu strukturu na eagraru?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Odmah prvo pa musko. Ubacujem setvenu strukturu i vidim da na jednoj parceli mi pise da ima vise kvadrata nego na papiru sto mi pise,ubacim iste brojeve sto mi pise ma agraru kad ono greska kad hocu da sacuvam. Pa stavim kvadraturu koja mi pise na papiru i prihvati. Onda ima opcija da promenim kvadraturu te parcele pa opet eror posto je zena vlasnik te parcele. Jel to znaci da moram i zeni da vadim te papire za prijavu?nije mi jesno kako onda da je prijavim da ona kao ozmeni te podatke

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
nije potrebno,ako izvuces ikonicu eAgrara na pocetnoj samo udjes i nema logovanja. jer ne ides da se odjavis sa eAgrara vec samo izadjes iz prozora i kad hoces kliknes na pocetnoj opet si tamo i logovan. sve to moze dok ne kliknes na log out, onda trazi potvrdu za sledeci ulazak

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Sad sam probao posle sat vremena i trazi da se ulogujem,vrv ne mora ako ne prodje vise 1-2min.
U pravu je Radashin
 
Ljudi, sve je to setovano na kratak rok neaktivnosti (minut, dva, pet, petnaest), nema s tim stvarima zajebavanja. Aplikacije banaka, probajte koliko dugo može biti sklonjena sa home screen-a.
Šta se dešava sa ConsentID aplikacijom kada je samo skloniš sa ekrana i odmah ponovo klikneš na nju?
Koliko traje zahtev na ConsentID?
Jedan (1) minut.

@Paracinac88
Ne izloguješ se ti, izloguje te sistem zbog tvoje sigurnosti.
Sve te stvari imaju sistemske zaštite korisnika, ovde ljudi još uvek nemaju svest koliko su to osetljive stvari.
 
Poslednja izmena:
Да ли када се пријављујем у ту консент ид апликацију уноси, онај код што смо добили у пошти?
 
Nazad
Vrh