E-Agrar

Evo kome se zuri, moze da pristupi eagraru ali na ovu trecu novu adresu. Prijava preko consentID aplikacije. Sve radi.

https://erpg.eagrar.gov.rs/

p.s. parcele su vidljive. U startu nisu.
Idite na prvu opciju: pregled i promene podataka o gazdinstvu, zatim skrolujte dole do zemljisni fond i biljne kulture, pa kada kliknete na opciju: dodaj parcelu, pa zemljiste u svojini nosioca, ubacite vasu katastarsku Opstinu tj selo. I kada ubacite selo, dole ispod ce se u sledecem padajucem meniju pojaviti vase parcele. Ali kada izaberete tu neku vasu parcelu, moraju se prepisati generalije tj povrsine udela, kultura sejanja itd...

Kao sto rekoh, ko zeli da udje i malo pregleda. Ali ne bih ja nista ovo dirao jos uvek. Moguce da ce se parcele pojaviti i bez ove procedure koju sam vam naveo.
 
hoce sigurno,ovo je test na forumu samo..bas sam usao da vidim i probam da obnovim pise da nemam nista upisao u regiatar sto se tice parcela,reko cekam necu nista da drndam .. sad pise i banka koja je i ima broj racuna,znaci usavrsavaju polako

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Već rečeno da treba sačekati,e-mail i broj telefona koji sam promenio nije ažuriran mada je jutros bio...
 
Rekao sam da ce biti update-a jos bar nekoliko,nece to odmah odjednom sve biti kako treba,to bi bilo previse za ocekivati od nase vlasti da budu toliko azurni za nas.....
 
Ja usao ponovo, pojavio se ziro racun i brojevi parcela, ali sad uopste nema polje da se stiklira za dodavanje telefona i mejla.Definitivno ne ulaziti jos koji dan.
 
Видим да се сада појављује текући рачун, што синоћ није било. Али је додата и ова трака „ТЕСТ - ТЕСТ - ТЕСТ“ на врху. Значи да још увек раде. И да су тачно рекли јуче у ПССС да креће од понедељка.

Допуна: И мени су се управо појавиле све парцеле, али не и биљна култура на њима.
 
Видим да се сада појављује текући рачун, што синоћ није било. Али је додата и ова трака „ТЕСТ - ТЕСТ - ТЕСТ“ на врху. Значи да још увек раде. И да су тачно рекли јуче у ПССС да креће од понедељка.

Допуна: И мени су се управо појавиле све парцеле, али не и биљна култура на њима.
Sad vise nema trake. Menja se sve iz minuta u minut.
 
Ako nemate unetu email adresu, idite na opciju da izmenite kontakt podatke. I kada ukucate mail adresu, nece vam dozvoliti da snimite izmene ako vam je ispod broj telefona upisan kao 060xxxxxx taj broj telefona promenite u +38160xxxxxx i onda cete moci da snimite izmene.
 
Mislio sam da ce staviti da nije moguce uneti broj racuna, da ostanemo bez ove crkavice od subvenicija.
 
Meni su se pojavile parcele ali ima gresaka dosta.Uglavnom kada su u pitanju ugovori o zakupu jedna parcela je podeljena na tri dela obe trecine su upisane a moje trecina koja je u vlasnistvu nigde nema
 
Probali nas par da se uloguje na e agrar preko mobilnog nece svima isto izbaci pogrešna emejl adresa dobra stvar svima ista greska cim jedan popravi svi ce
 
Ako nemate unetu email adresu, idite na opciju da izmenite kontakt podatke. I kada ukucate mail adresu, nece vam dozvoliti da snimite izmene ako vam je ispod broj telefona upisan kao 060xxxxxx taj broj telefona promenite u +38160xxxxxx i onda cete moci da snimite izmene.
Tako sam i ja uradio ali imam drugi problem kada sam ubacio opštinu traži da pošaljem skeniranu očitanu LK ili slikanu i ima napomena da se čeka verifikacija.
 
Tako sam i ja uradio ali imam drugi problem kada sam ubacio opštinu traži da pošaljem skeniranu očitanu LK ili slikanu i ima napomena da se čeka verifikacija.
Evo sad sam i ja video to. Meni je ukucano mesto ali ne i Opstina. Kada sam ukucao opstinu, i snimio, dobijam obavestenje da sediste nije verifikovano. Ko zna... neka ga... jedno po jedno sve bolje i bolje radi.

Kako vidim, trebalo bi da naprave jednu dodatnu kolonu pored parcela gde se moze ubaciti setvena struktura. Ili kada se ubaci na taj tezi nacin (koji je sada prisutan), da se bar posle prikaze pored parcele da je vec upisana setvena struktura. Da se neka parcela ne preskoci. Ovako je komplikovano.
 
Nazad
Vrh