E-Agrar

Ala smo svi pohrlili na e agrar,tek sad vide kako mogu jos vise da nas vukuu za nos i j... Niko da spomene koliko je nafta, i da je polako dizu svake nedelje. Kolike su subvencije,samo da li smo se ulogovali i prijavili. I onda se cudimo sto nas j... kako hoce. Atek ce da j...
 
Svuda svi kukaju kako je nafta seme i đubre skupo. Ali niko ne odustaje i samo traži ako ima još još još... Arenda otišla gore, niko se ne buni platili da i dalje rade i opet kukaju... Daju 10e više da bi radili više od komšije itd itd... Mislim priče za malu decu da je nešto skupo. Parloga nema nigde, razorali i puteve i pašnjake da bi imali više... Dok ljudi jednostavano ne počnu da odustaju od zakupa, ništa nije skupo. Ovaj e-agrar je i napravljen da bi dobar deo gazdinstva nestao.... Jednostavno počinju polako da razvrstavaju ko je šta....
 
Не могу да се пријавим на еграр. Увек ми избацује да проверим име и лозинку.
 

То је адреса од сада, не оно што је објављено пре неки дан. Не тражи лозинку већ искључиво сертификат или апликацију.

Боље не мењајте податке за сада док не проради, само разгледајте.
 
Juče nije radilo, danas je već druga priča.Pretpostavljam da će do kraja kada sve proradi biti potreban samo sken zenice levog oka bez upotrebe aplikacije. 😂 Ko nema noviji android telefon moraće kolena da namaže sirćetom pre skeniranja.
 
Cuo sam se sa ljudima u psss i rekose mi da sacekam do podne, tada su im rekli da sistem treba da profunkcionise?
 
Ako umesto skeniranja QR se podaci unose ručno radi aktivacije ConsentID, piše u ovom uputstvu da treba uneti ID korisnika. Šta mu dođe taj ID, to nije onaj šestocifreni broj sa početka nego...?
 
Ni meni na ovom linku ne izbacuje opciju za prijavu odnosno logovanje…nema nikakvih opcija samo neka uputstva.
 
Svim direktorima PSSS je receno da ce krenuti posle 12h, sto sam i napisao u juce 18:20. Ocigledno sada rade punom parom i testiraju i oni sami.
Koja ce adresa od ove dve biti aktivna, videcemo i to ubrzo :)
 
Kanda će se još počekati. Nisu džabe naši stari govorili da sve što je brzo, to je i kuso.
 
Nazad
Vrh