E-Agrar

Ма иде ми на ону ствар што су нама, група свакојако ИТ писмених, наменили улогу бета тестера за ту њихову зајебанцију и још нам приде дају неке кратке рокове за све то.
Da im tražimo neke ::novac:: za testiranje ;)
 
Meni nije jasna jedna stvar.
Da li će neko, ko nema nikakve promene (članovi gazdinstva, struktura biljne proizvodnje), morati ponovo da ukucava sve podatke, ili će to povući eAgrar sam?
 
Немам жељу да имам контакте са државном администрацијом у свим њеним манифестацијама у обиму већем од минимално могућег.
 
Da li će neko, ko nema nikakve promene (članovi gazdinstva, struktura biljne proizvodnje), morati ponovo da ukucava sve podatke, ili će to povući eAgrar sam?
Повући ће податке, ти треба да их прегледаш, провериш, ажурираш, и да кад све завршиш урадиш обнову.
 
Pošto me mrzelo da se cimam,danas svratio u PSS i za 10 min završio prijavu.Potrebno:lična karta,e-mail i android telefon.Skinuo ConsentID aplikaciju,ukucao pin,skenirao QR kod i može da se uđe na eupravu.Za eagrar videćemo sutra.
 
Poslednja izmena:
Pristupio sam pre desetak minuta E-agraru , ali ne mogu da dodam parcelu na kojoj sam suvlasnik iako mi je parcela ponuđena na spisku. Ranije sam tu parcelu bez problema registrovao u Trezoru i upisivali su je kao 1/2 ukupne površine. Sad dobijam poruku na engleskom da nisam vlasnik parcele.
 
Znaci pusten u rad pre roka? Bas ste nepoverljivi prema ministarki :D

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Nece preko Constent id da se uloguje...

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh