E-Agrar

Meni uspelo malo pre
Isao na erpg.eagrar.gov.rs
Pa samo trazio da potvrdim preko constent id i usao bez problema. Sutra cu obnoviti gazdinstvo...
 
Да улаз иде али не ради обнова ваљда ће званично сутра моћи како је и казала ова наша шантапрца
 
Tako je,uspelo logovanje ali ne dozvoljava obnovu,znaci nista prw roka

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
i meni iznekog razloga pise da mi nije unet broj racuna iako sam u ranijim potvrdama o statusu gazdinstva imao uredno ubelen broj racuna u banci. nisam jos probao nista da menjam, sutra cu pogledati sa racunara
 
ooo evo ga radi,jel moze da se podnese sad zahtev za obnovu PG-a ili da sacekam sutra kod mene isto za broj racuna tekuceg nema
ipak ne prihvata obnovu pih bre

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Ja se prijavio sertifikatom na računaru ovaj con.....id nešto neće a na e upravu radi, kliknuo na obnovu kad sam vec ušao i uspeo iz prve, kaze za ovu godinu obnovljeno🤣 datum obnove 15.03. tako me ubeležili. A da broj računa nije unet tako stoji i meni
 
Ушао без проблема и ја. Али видим да нема ниједне парцеле нити броја рачуна. Да ли је код свакога тако?

За сада нећу уносити ништа, можда је нека грешка, али ако остане овако биће белаја, не само за мене.
 
Ni ja nemam broj racuna,jeb... ih sajt da ih jeb... a ne dozvoljava mi ni da unesem rucno,stalno izbaci neku gresku u formatu kao ....
 
Euprava preko kompa ne radi. Preko telefona radi, ali ne mogu da se logujem sa consent ID jer mi kaze da je izašla novija verzija uz detaljno objašnjenje kako da ja update-jem koje naravno ne mogu da pratim ne zato što ne znam kako već zato jer mi pokazuje da imam najnoviju consentID aplikaciju . Jel moze neko od strčnjaka da mi pomogne?
 
Ja kod sebe ne mogu da dodam e-mail i broj telefona, ne moze da se unese,a takodje nije prenelo broj racuna.
 
Kod mene je prošla promena e-maila i broja telefona,što se tiče broja računa promenio sam i njega ali je još u toku provere.
 
Nazad
Vrh