E-Agrar

pa i ne moze preko E-agrara jos uvek da se prijavimo,izbacuje pogresna sifra i to je to

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
I sad bi ovo sve trebao neki deda da uradi, koji ni ne zna da rukuje smart telefonom i kompjuterom (ako ih uopšte i ima)?

Sve mi se čini da se namerno komplikuje mogućnost dobijanja subvencija kako bi se na kraju pojavio dežurni supermen i omogućio da ih svi dobiju, i time opet postane heroj. Npr, da postoji prelazni period pa da se uslov za subvencije može ostvariti i preko eAgrara i preko trezora, dok se narod ne uputi u ove elektronske novotarije...
Potpisujem u reč,gotovo sam siguran u ovo prvo da će se desiti.
A isto govorim da se moralo omogućiti prelazni period kada je moguća prijava i elektronski i u trezoru da se ljudi snadju do sledeće godine.
 
Jbt,o kakvom vi eagraru pricate? Uopste nista nisam dobio a prijavio se na eagrar jos u januaru. Pa sad ko lud trazim taj eagrar ali nista nisam nasao

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Najgore je sto nema setvene strukture. Sve se mora ubaciti i pruziti dokaz.

Можеш ли ово појаснитит? Где нема и какав доказ?

Obuka upravo traje.

Rekli su da nece razmatrati lica za subvencije ko sve ne uradi do 31.03.
Jasno i glasno rekose. Nece ici u pasivan status ako to ne uradi do kraja marta ali para nema po hektaru.

Да ли си ти на тој обуци коју спомињеш или знаш неког? Је л’ то тамо речено?

Svaki clan gazdinstva mora da overi izjavu da je clan gazdinstva i da se to uploaduje.

Али то је само за нове чланове који се додају, за постојеће се ништа не дира?
Druze ti ne mozes jos videti, ali se strpi jos dva dana. Saljem ti printscreen kako izgleda kada se ulogujes da vidis. Zumirao sam ti deo gde i pise do kada je obavezna obnova kada su u pitanju subvencije po hektaru, pored toga sto je na obuci striktno to receno.

То се видело још прошле недеље у упутству које сам постављао. Ево тог дела који се спомиње:

LasT7VC.png

I veliko je pitanje dal je sve to uradjeno kako treba il će neko da nam kaze "Gospodine seljače, niste popunili zahtev po unapred propisanim pravilima. Sradsva vam ne mogu biti odobrena.

Не могу да те одбију због лоше попуњеног захтева већ могу да траже допуну, као и до сада. Штити те Закон о општем управном поступку.

Оно што могу да ураде и што ће се сигурно дешавати је да они електронски пошаљу захтев за допуну који људи неће видети у року и онда ће бити одбијени. Више пута сам на овој теми наглашавао колика је важност е-поште (имејла). људи су олако прешли преко тога.

Ne postoji vremenski okvir, ne moraš uopšte da ga aktiviraš ako se prijavljuješ sa E-mail adresom i aplikacijom, ali je u svakom slučaju korisna opcija o tome je pisano poslednjih mesec dana.
U sad, ne znam da li eAgrar tražiti da dokumenta koja se prilažu budu i digitalno potpisana.

Ово није тачно, сва електронска документа која се прилажу морају бити електронски потписана, укључујући и сам захтев за подстицај. О томе је исто причано.
 
I sad bi ovo sve trebao neki deda da uradi, koji ni ne zna da rukuje smart telefonom i kompjuterom (ako ih uopšte i ima)?

Sve mi se čini da se namerno komplikuje mogućnost dobijanja subvencija kako bi se na kraju pojavio dežurni supermen i omogućio da ih svi dobiju, i time opet postane heroj. Npr, da postoji prelazni period pa da se uslov za subvencije može ostvariti i preko eAgrara i preko trezora, dok se narod ne uputi u ove elektronske novotarije...
Haha. Rok do kraja meseca. a sistem zapucava na svakom koraku .:) . Samo da ne bude da većina ne uspe da ustvari pravo na subvencije, a da odrdjenom broju iste ipak budu isplaćene i to ne zato što one imaju IT veštine bolje od drugih već pre neke socijalne veštie.
Biće dobro ako se uopšte i pojavi supermen. Il će se pojavit posle blokada ko i uvek.
 
Na zvaničnom sajtu e agrara nikakvog obaveštenja nema. Danas je 15. a kao od sutra kreće prijava. A danas nigde nema obaveštenja i sve je nezvanično a sutra će već da radi. Paz' da neće...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Uspeo da aktiviram potpis iz oblaka preko kompjutera, sa telefona nije htelo. Hvala svima. :)
 
sneg je iznenadio putare,tako ti je u nasoj drzavi za sve

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Kako preko kompa da odem na taj e agrar. Na e upravi kad odem na ministarstvo poljoprivrede ima samo prijavljivanje za košnice, nema e agrara nigde?
 
Ljudi, @vasovac me pitao nešto u vezi dvojnih (dvostrukih, dablet, dualnih) aplikacija, pa da napišem ovde, možda će još nekom koristiti.

Znači, nemaju svi telefoni fabrički mogućnost pravljenja dvojnih aplikacija.
Postoji rešenje.

Instalirajte aplikaciju
PARALLEL SPACE
sa Google Play prodavnice.

U okviru nje možete napraviti beskonačan broj kloniranih aplikacija, svih, pa i ConsentID.
Tako ćete rešiti i problem ako svi članovi RPG moraju nešto da potpišu, a ne snalaze se, da sve to sami radite umesto njih, sa svog telefona. Naravno, svi će morati do Pošte po "papiritj" pre toga.
Valjda ste me razumeli
 
ja napravio dvojnu preko Parallel Space ali trazi dodatnu od 64bit-ai evo uspeo sam da ubacim

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Da, da, prvo izvornu, glavnu instalirate. Posle, kome traži i dodatak za 64bit, samo klikćete i sama aplikacija će vas voditi. Uglavnom će biti potrebna i ona.
 
Људи, хајде ко успе нешто да уради, да процес до танчина пренесе овде, свима на увид, било да распали по скриншотовима, било да распали по тастатури, да напише све од А до Ш како је урадио.

Могу и ја да попљујем мотивацију и реализацију ових што су влас', ал' не бих да гушим тему.
 
Ма иде ми на ону ствар што су нама, група свакојако ИТ писмених, наменили улогу бета тестера за ту њихову зајебанцију и још нам приде дају неке кратке рокове за све то.
 
Nazad
Vrh