E-Agrar

Da li je raspisano tj proslo ono da kada nema ugovora za zemlju da se prijavi? Zaboravih tacno naziv kako stoji u eagraru
 
Da li je raspisano tj proslo ono da kada nema ugovora za zemlju da se prijavi? Zaboravih tacno naziv kako stoji u eagraru
Modalitet za rešavanje problema korišćenja poljoprivrednog zemljišta bez pravnog osnova, na kome nisu rešeni imovinsko pravni odnosi, biće utvrđen najkasnije do kraja septembra 2024. godine, a u svrhu ostvarivanja prava na podsticaj u poljoprivedi.

Update

Prijava obrade zemljišta po drugom osnovu​

Prijavite obradu zemljišta koje niste mogli da upišete u RPG po nekom od tri zakonska osnova

Prijava obrađivanja zemljišta bez pisanog ugovora o zakupu

Prijava obrađivanja zemljišta iz komasacije, bez rešenja o raspodeli komasacione mase

Prijava obrađivanja državnog zemljišta bez ugovora


 
Poslednja izmena:

Eлектронски регистар пољопривредних газдинстава - ЕВИДЕНЦИЈА КУПОВИНЕ ПЕСТИЦИДА​


Opa na e agraru ubacili za pesticide ispod nafte, biće onda i to ne samo za seme?
 
Modalitet za rešavanje problema korišćenja poljoprivrednog zemljišta bez pravnog osnova, na kome nisu rešeni imovinsko pravni odnosi, biće utvrđen najkasnije do kraja septembra 2024. godine, a u svrhu ostvarivanja prava na podsticaj u poljoprivedi.

Update

Prijava obrade zemljišta po drugom osnovu​

Prijavite obradu zemljišta koje niste mogli da upišete u RPG po nekom od tri zakonska osnova

Prijava obrađivanja zemljišta bez pisanog ugovora o zakupu

Prijava obrađivanja zemljišta iz komasacije, bez rešenja o raspodeli komasacione mase

Prijava obrađivanja državnog zemljišta bez ugovora


Sam sebe da dopunim 🙂

 

Bice nesto od ovih 17k po ha
 
Odradio sam prvi put backup za ConseniID i koristio sam ga na drugom tel. kad je otišla matična ploča. Da li taj isti backup može opet da se primeni sad opet po drugi put
 
Nazad
Vrh