E-Agrar

Kad može da se prijavi nov zakup? Do sada je tu njivu radio vlasnik a sad ja preuzimam.


Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
Čim vlasnik ili predhodni zakupac oslobodi parcele iz svog gazdinstva​

Naravno podrazumeva se da već imate potpusane ugovore i overene od strane Notara.​
U zadnje 2-3 nedelje , tri puta podnosim zahtev za ,,izvod - podaci o polj. gadinstvu"
Piše zahtev uspešno predat a u sanduče ništa ne stiže ??
Probajte ponovo da pošaljete Izvod

Na eUprava (eSanduče) logujte se preko mail adrese što koristite za eRPG-eAgrar.
Screenshot-2024-08-03-11-51-10-768-edit-org-mozilla-firefox.jpg
 
Poslednja izmena:
Pozdrav vec dva dana imam problem sa prijavljivanjem na eagrar udjem sve redovno ali izbacuje gresku i nece da se prijavi na epodsticaji takodje pise da je registar poljoprivrednih gazdinstava nedostupan,da li neko ima resenje ili nekkve informacije?
 
Pozdrav vec dva dana imam problem sa prijavljivanjem na eagrar udjem sve redovno ali izbacuje gresku i nece da se prijavi na epodsticaji takodje pise da je registar poljoprivrednih gazdinstava nedostupan,da li neko ima resenje ili nekkve informacije?
Budite prisutni na telefonu u toku dana pa će mo videti šta se dešava 🙂

U privatnoj prepisci će te mi dostaviti lične podatke.
 
Zvao sam danas Eagrar na broj sa sajta,nešto ažuriraju biće gotovo danas kako kaže operater koji se javio
 
eAgrarLogo_s.png


Server lepo radi moguće je da ste pred nekom isplatom za aplicirane javne pozive.​

Tačnije zahtev vam je pred obradom ili je već u obradi.​

eAgrarLogo_s.png


Server lepo radi moguće je da ste pred nekom isplatom za aplicirane javne pozive.​

Tačnije zahtev vam je pred obradom ili je već u obradi.​

Moze biti i to jer meni je prihvacen poziv za genetiku za krave i nakon toga se nije moglo uci izbacivalo je gresku
 
Šta treba da uradim pošto mi se jedan fiskalni račun od goriva još ne pojavljuje na eagraru, a prošlo je već par dana od kupovine?
 
Nazad
Vrh