E-Agrar

U ugovoru o zakupi ili ustupanje na koriscenje, da li je pored broja parcele, povrsine i K.O, treba upisati i potes i br lista nepokretnosti? Ili je dovoljno samo osnovno?

Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
 
Nesto novo na E-agraru??
96892b1751008febd049058222347e53.jpg
753215a658c1a4f61dded012226ec452.jpg


Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
 
Jedno pitanje, dobio sam nisovu karticu od sestre ali ona nije korištena par godina i sad je treba aktivirati, na pumpi su mi rekli treba potvrda. E sad šta trebam navesti u potvrdi da piše kada je preuzimam.
 
Meni je istekla Nis kartica na telefonu ,re-aktivirao je ocas posla,nikakve potvrde ,nista.Sad nazalost ne secam se bas koji su koraci,ima par meseci od toga,znam samo da je bio neki aktivacioni kod,to je jedino na sta sam morao cekati par minuta, i to je to.
 
Meni je istekla Nis kartica na telefonu ,re-aktivirao je ocas posla,nikakve potvrde ,nista.Sad nazalost ne secam se bas koji su koraci,ima par meseci od toga,znam samo da je bio neki aktivacioni kod,to je jedino na sta sam morao cekati par minuta, i to je to.
Mislim da je potrebno znati broj telefona koji je povezan sa karticom gde će ti stići kod a ja ne znam taj broj jer je to bas odavno napravljena kartica
 
Рефакција за нафту да ли може све од једном да откачим рачуне и онда некако све површине од једном да пријавим или мора једна по, једна парцела да се штиклира?
 
Рефакција за нафту да ли може све од једном да откачим рачуне и онда некако све површине од једном да пријавим или мора једна по, једна парцела да се штиклира?
Svaki racun posebno, bar ja sam morao tako a imao sam jedno 15 racuna
 
Рефакција за нафту да ли може све од једном да откачим рачуне и онда некако све површине од једном да пријавим или мора једна по, једна парцела да се штиклира?
mozes sve racune odjednom(bice ti zbirni broj litara) i onda ides po redu parcelama koliko ti na koju sleduje

svakako stikliraj sve,nemozes nista sjebati

ako si svu litrazu uzeo nedostajaci ti za povrat povrsina tj oko 5-6litara neces moci da zatrazis povrat zbog decimala koje se ne mogu upisati
 
Па фали ми нека литра у збиру. А тамо кад сам поднео захтев оно ми је само једну парцелу убацио за коју тражим поврат?
 
Не поклапа ми једна парцела целу количину нафте. Имам 11 парцела и 1500+ литара нафте. Отићу ујутро до агрозавода па нека се они јебу са тиме.
 
али ми нека литра
Па фали ми нека литра у збиру. А тамо кад сам поднео захтев оно ми је само једну парцелу убацио за коју тражим поврат?
Uvek fali, kad se kupi na 3 računa po npr 2.999,72 l nafte, ostaćeš uskraćen 3*0,72 l. Jer kod svakog zaokruženja zaokružuje na dole, nikad na gore.
 
Do kada mogu da se dodaju nove parcele da bi na njih dobio subvenciju za sledecu godinu? Do javnog poziva kao prosle godine ili se nesto menjalo?

Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh