E-Agrar

kad banke tako dozvoljavaju slikanje i slanje dokumenata sto ne bi i ministarstvo

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Pa zar ministarka nije rekla da ce se sve rešavati u par klikova 😂 što se tiče slikanja i potpisivanja dokumenta jpg. ekstenzija se ne može potpisati u klaudu koliko sam ja video moze pdf, možda grešim? Možda nece trebati potpisano😁
 
Markokg1982, gde može to da se vidi da mora da se prijavi do 31.3. ?
Ja koliko znam, za sve subvencije treba prvo da izadje javni poziv...
Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Markokg1982, gde može to da se vidi da mora da se prijavi do 31.3. ?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Druze ti ne mozes jos videti, ali se strpi jos dva dana. Saljem ti printscreen kako izgleda kada se ulogujes da vidis. Zumirao sam ti deo gde i pise do kada je obavezna obnova kada su u pitanju subvencije po hektaru, pored toga sto je na obuci striktno to receno.

https://postimages.org/]

Untitled1.jpg
[/URL][/url]
 
Ni sa elektronskim potpisom ne da sistem da se ulogujes....ma bice subvencije 100 %
 
Ja se ulogujem preko el serifikata (halcom), ali za sad potral ne radi u potpunosti. Ocito je tek radna verzija i na njemu se intezivno radi. Probacu za dva-tri dana.
 
Сад не може ни на е управу да се пријави преко consent ID, само преко маила и шифре.
 
na eUpravu se logujem bez problema, i sa kor.imenom i lozinkom i sa ConsentID aplikacijom, ali na ovaj eAgrar ne mogu nikako da se uglogujem, kaze pogresna email adr ili lozinka.. :cautious:
 
Pisano je par puta ali ne mogu sada naci.
Kako ide el.potpis? Sve od aktivacije do koriscenja :)
Gde se podnese zahtev, da li se upisuje u lk,....
Negde je navedeno da je obavezan za e agrar?

Hvala unapred.
 
Odem na eupravu i da se prijavim izbaci mi da potvrdim na conside id a tamo mi pise greska

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh