E-Agrar

Sta radite sa parcelama koje se u katastru vode kao livade ili pasnjaci, a parcela je obradiva? Da li regularno podonosite zahtev po hektaru? Ili je izbacite?
 
Potpisao sam ugovor o zakupu,jedan od retkih koji je hteo da potpiše..Subvencije meni kirija gazdi bez dodatnih natezanja. Imam problem, zakupodavac je prošle godine ubacio gazdinstvo na eagrar i nikada nije verifikovan..nije u mogućnosti da obriše parcele sa erpg a ja nisam u mogućnosti da ih upišem jer mi izlazi obaveštenje da je upisano na njegovo gazdinstvo. Tel eagrar ne radi, ne odgovaraju na sugestije i primedbe...šta je sledeći lek?

Послато са 23053RN02Y помоћу Тапатока
 
A da li su bili kod nekoga odavde sa foruma? Jel imao neko takvo iskustvo
Informacija od žene koja vodi preko 400 gazdinstava i u bliskoj je vezi sa ovima iz eagrara, kaže pitala ih je za tu izjavu koja treba da bude i ovo prijavljivanje bez pisanog ugovora. Kažu da ovo na izjavu se još ništa ne zna, a ovo bez pisanog ugovora stoji tamo samo radi reda, da od toga nema ništa...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Potpisao sam ugovor o zakupu,jedan od retkih koji je hteo da potpiše..Subvencije meni kirija gazdi bez dodatnih natezanja. Imam problem, zakupodavac je prošle godine ubacio gazdinstvo na eagrar i nikada nije verifikovan..nije u mogućnosti da obriše parcele sa erpg a ja nisam u mogućnosti da ih upišem jer mi izlazi obaveštenje da je upisano na njegovo gazdinstvo. Tel eagrar ne radi, ne odgovaraju na sugestije i primedbe...šta je sledeći lek?

Послато са 23053RN02Y помоћу Тапатока
Kako mislis nikada nije verifikovan na eAgraru ? Ako ima ConsentID parametre treba samo da se logujete na njegovo gazdinstvo i da obrisete parcelu tamo. Ako nema treba da ode da uzme i opet cete moci da vidite podatke gazdinstva i koje su parcele na njemu..
 
Ako zavodite biljnu proizvodnju i tamo navedes koliko obradjujes a ostalo sta ne obradjujes navedes dal je livada ili suma i to ako zavedes posle na epodsticaji ono automatski ti izbaci livadu ili sumu

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Zato ja kad nešto unosim u E-Agrar počnem da se psihički pripremam od ranog jutra. Zaključam se u sobu, izbacim mačku napolje, ugasim mobilne, nikome se ne javljam, čak ni komšinici, čaša vode pored mene, kocka šećera, operem stakla na naočarima, stavim vatu u uši, temperatura osrednja, ni visoka da zadremam, ni niska da drhtim, roletna podignuta zbog svetla, prozor na kip da imam svežeg vazduha...
Do sad nisam pogrešio.
A da li imaš nešto ,za "ispod jezika" ,ako slučajno pogrešiš ? ;)
 
Ma kakvi. Sad kako.je.guzva nema sanse sve parcele da odrqde do roka. Ja sam prilozio ugovor, licne karte ocitane, izvod iz katastra, mesec dana jos nista.

Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
 
Kako mislis nikada nije verifikovan na eAgraru ? Ako ima ConsentID parametre treba samo da se logujete na njegovo gazdinstvo i da obrisete parcelu tamo. Ako nema treba da ode da uzme i opet cete moci da vidite podatke gazdinstva i koje su parcele na njemu..
Nije verifikovan,ima sve što treba i ulazili smo u njegovo gazdinstvo ali nema mogućnost menjanja podataka jer je gazdinstvo u procesu registracije. Tako stoji od prošle godine,gazda je u inostranstvu pa nije mnogo davao akcenat na rešavanje tog problema.

Послато са 23053RN02Y помоћу Тапатока
 
Nije verifikovan,ima sve što treba i ulazili smo u njegovo gazdinstvo ali nema mogućnost menjanja podataka jer je gazdinstvo u procesu registracije. Tako stoji od prošle godine,gazda je u inostranstvu pa nije mnogo davao akcenat na rešavanje tog problema.

Послато са 23053RN02Y помоћу Тапатока
Nisam jos cuo za takav slucaj, mozda ce @Srđan01 znati nesto vise. Sva gazdinstva koja sam sredjivao i prvi put kad su dolazili ljudi sa ConsentID parametrima uvek je gazdinstvo bilo aktivno i funkcionalno, moglo je sve da se dodaje, oduzima, menja..
 
Ma kakvi. Sad kako.je.guzva nema sanse sve parcele da odrqde do roka. Ja sam prilozio ugovor, licne karte ocitane, izvod iz katastra, mesec dana jos nista.

Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
Da li to znaci da ako sve prijavite u roku, ako oni ne verifikuju da nema nista od subvencija?
 
prosle su je produzili do 12 juna a pocelo je u aprilu

sada je pocelo u februaru tako da verujem da ce produziti bar do polovine marta

moja licna pretpostavka
 
Potpisao sam ugovor o zakupu,jedan od retkih koji je hteo da potpiše..Subvencije meni kirija gazdi bez dodatnih natezanja. Imam problem, zakupodavac je prošle godine ubacio gazdinstvo na eagrar i nikada nije verifikovan..nije u mogućnosti da obriše parcele sa erpg a ja nisam u mogućnosti da ih upišem jer mi izlazi obaveštenje da je upisano na njegovo gazdinstvo. Tel eagrar ne radi, ne odgovaraju na sugestije i primedbe...šta je sledeći lek?

Послато са 23053RN02Y помоћу Тапатока
Pogrešno su mu preneli tu parcelu iz prethodne registracije u e agrar, pored nje stoji uzvičnik da nešto nije u redu sa njom. NEMA mogućnost da obriše tu parcelu dok je ne verifikuju. Zovi svoju nadležnu pss službu,objasni im da treba da se brišu parcele u e agraru, spremi njegov broj gazdinstva da ti bude pri ruci i brojeve parcela koje treba da se izbrišu kako bi ih ti prijavio.
 
Potpisao sam ugovor o zakupu,jedan od retkih koji je hteo da potpiše..Subvencije meni kirija gazdi bez dodatnih natezanja. Imam problem, zakupodavac je prošle godine ubacio gazdinstvo na eagrar i nikada nije verifikovan..nije u mogućnosti da obriše parcele sa erpg a ja nisam u mogućnosti da ih upišem jer mi izlazi obaveštenje da je upisano na njegovo gazdinstvo. Tel eagrar ne radi, ne odgovaraju na sugestije i primedbe...šta je sledeći lek?

Послато са 23053RN02Y помоћу Тапатока
Imam isti problem kod jednog coveka , mislim da nije dostavljena komplet dokumentacija i zato je je u procesu registracije.
 
Pitanje za upucene u ovu problematiku, a prvenstvo za SRDJANa
Preregistrovao sam gazdinstvo i podneo zahtev, ali nisam uneo parcele koje obradujem pod zakup, koje nisam prijavljivao jer nismo radili ugovor o zakupu ( njive se vode na dede, pradede,,,) dali mogu da se naknadno ubace te njive "po drugom osnovu" i dali se ostvaruje podsticaj na takvu zemlju bez ugovora o zakupu? Hvala
 
Nije verifikovan,ima sve što treba i ulazili smo u njegovo gazdinstvo ali nema mogućnost menjanja podataka jer je gazdinstvo u procesu registracije. Tako stoji od prošle godine,gazda je u inostranstvu pa nije mnogo davao akcenat na rešavanje tog problema.

Послато са 23053RN02Y помоћу Тапатока
Pošto je gazdinstvo u procesu Registracije onemogućena je bilo kakva promena sve dok ne omoguće Registratori (Čim oni omoguće dobiće Rešenje u eSanduče da mu je odobren zahtev za novo gazdinstvo i onda će dobiti Broj Poljoprivrednog Gazdinstva, ovako mu inače stoji : /). Definitivno ima neki problem sa parcelama (Uvek je bilo Udeo u parceli ili da nije ubačen JMBG).


Ovde je jedino rešenje da sam vlasnik zove sledeće brojeve

Kontakt.png
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh