E-Agrar

Mislim da samo reinstalacija aplikacije necw pomoci, morace u postu da mu provere da li postoji nalog sa tim emailom i ako ne da ga naprave. Treba izbegavati velika slova, verovatno su tu i napravili gresku, probajte "drasko" sa malim "d" da vidite sta ce da se desi.
 
Pogledaj pri dnu stranice, ljudi imaju takve probleme, pa pokušaj da im se obratiš.
zvao cele nedelje,molim pokusajte ponovo...iprobacu mail da posaljem
 
Napravio ugovor o zakupu overio kod notara, i kada sam hteo da ubacim vidim da je parcela vec ubacena u nekom drugom gazinstu i postoji broj gazdinstva, kako da saznam cije je gazdinstvo?
 
Možete dodajte parcele bez ugovora ali napomena mora da bude iskrena (Zato što će vam doći Poljoprivredna Inspekcija pa da se sve to lepo poklopi).


Kako prijaviti parcelu ako nemamo pisani Ugovor


Odgovor


Imate ovde sve odgovore pa pročitajte
Najčešća pitanja

Srdjan01. Kad se mogu predati ovi zahtevi za parcele bez ugovora? Sada zajedno sa obnovom ili kasnije?? Da li treba zahtev da bude overen kod notara ili samo navesti u eagraru u cemu je problem??
 
@Srđan01 Danas shvatio da mi na jednoj parceli ima oko 10 ari međe (samoniklo drveće, šiblje) koja je ušla u njivu, a na drugoj mi je njivski put ušao u parcelu, ne ceo ali pošto je dugačka njiva ima skoro 3 ara. Kako to da navedem u eAgraru?
 
Napravio ugovor o zakupu overio kod notara, i kada sam hteo da ubacim vidim da je parcela vec ubacena u nekom drugom gazinstu i postoji broj gazdinstva, kako da saznam cije je gazdinstvo?
Pozovite 0800 106 107 pa će vam reći čiji je to Broj Poljoprivrednog Gazdinstva (Kada saznate koje u pitanju odete kod tog čoveka i lepo ga zamolite da oslobodi parcele, ako ne želi zna se kako ćete da odradite da obriše)
zvao cele nedelje,molim pokusajte ponovo...iprobacu mail da posaljem
Morate lično da ih pozovete, preko mejla neće da odgovore na takva pitanja
Prijatelj ima problem ne može da uđe na e agraru preko aplikacije, kad pokuša dobije ovo. Šta je problem?

Recite prijatelju da odradi sledeće

Ode na eID kontakti

Napiše sledeće

Ime i Prezime
Validna e-mail adresa

Poruka treba da glasi

Opis problema: Ne mogućnost pristupa eID nalogu (Molba da se sazna preko koje mail adrese je registrovan nalog)
i neka upiše njegov JMBG
Da ponovo instalira aplikaciju?
Napomena: Ponovna instalacija ConsentID nikako (Jedino ako ima BackUp onda može, ako nema onda će morati da ide ponovo po nove eID parametre u Pošti).
Srdjan01. Kad se mogu predati ovi zahtevi za parcele bez ugovora? Sada zajedno sa obnovom ili kasnije?? Da li treba zahtev da bude overen kod notara ili samo navesti u eagraru u cemu je problem??
To možete cele godine da podnosite (Samo je bitno da u napomeni napišete realno kako i jeste zbog čega ne možete da dobijete ugovor). Istina će vam se isplatiti kada vam pošalju Poljoprivrednu inspekciju i kada se to sve poklopi videćete te parcele u vaš eRPG.
@Srđan01 Danas shvatio da mi na jednoj parceli ima oko 10 ari međe (samoniklo drveće, šiblje) koja je ušla u njivu, a na drugoj mi je njivski put ušao u parcelu, ne ceo ali pošto je dugačka njiva ima skoro 3 ara. Kako to da navedem u eAgraru?
Odgovorio vam je već @milan971
Supružnici imaju zajedničku imovinu, ugovor se pravi sa oba supružnika ili mora pojedinačno.
Odgovorio vam je @geci
 
Poslednja izmena:
A ja uradio ugovore samo sa brojem licne karte!​

Sent from my iPhone using Tapatalk

Svaki ugovor treba da sadrži sledeće da bi u opšte bio prihvaćen


Ugovor-o-zakupu-poljoprivrednog-zemljista-bez-naknade.jpg


Ugovor-o-davanju-poljoprivrednog-zemlji-ta-na-kori-enje-bez-naknade-1.jpg

Ugovor-o-davanju-poljoprivrednog-zemlji-ta-na-kori-enje-bez-naknade-2.jpg

IMG_20240211_080106.jpeg


Ako vam nije teško pročitajte ovo
Najčešća pitanja

 
Prvo,hvala vam na odgovorima vezano za nacin regulisanja maticnog u katastar.
To znaci trenutno mora samo preko advokata.
A sad me zanima,sta raditi sa parcelom koja se pola vodi na drzavu?
Za nju je prosle godine stojao crveni trougao ,bila je na listi ,ali nije mogla da konkurise za subvencije.
Keva kaze da je to dobijeno kada su bile agrarne reforme .
Majkini podaci u LK nisu isti kao podaci nosioca gazdinstva.
Pa moram njene parcele preko ugovora o zakupu da ubacim,e zanima me da li da stavim i tu parcelu koja se vodi na nju ali je suvlasnik sa drzavom po pola?
 
Nazad
Vrh