E-Agrar

Srdjane ako sam menjao licnu jel treba da saljem negde?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk

Ako je sve ostalo isto Mesto, Ulica i Broj onda ne treba da prilažete očitanu ili skeniranu ličnu kartu.



Ako se gore navedeno promenilo onda trebate da menjate u vašem eRPG Sedište (Onda prilažete ličnu kartu). U tom slučaju trebate da menjate i zahtev na ePodsticaji (Naravno ako ste podneli zahtev za subvencije).

 
Poslednja izmena:
Jbg, komšije smo ceo život. Meni se nikad nije zamerio. On zna moj stav prema sns-u i on to poštuje. Nikad me ništa nije uslovio pa da moram da mu radim. On pita ja kažem cenu i to je to. Ovo je moj posao, ja se time bavim i od toga izdržavam svoju porodicu. Ako ću birati mušterije po tom osnovu onda bi ih pola izgubio jer kod nas ti je SNS više od pola sela...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
ne zelim da ti pisem sta mislim licno o tome
. Ovo je moj posao, ja se time bavim i od toga izdržavam svoju porodicu.
ova recenica je sav poraz srbije i zato smo tu gde jesmo

jos letos sam ti pisao da ono sto ti radis sada je neko radio pre tebe,u jednoj drugoj temi
prosto
 
ne zelim da ti pisem sta mislim licno o tome

ova recenica je sav poraz srbije i zato smo tu gde jesmo

jos letos sam ti pisao da ono sto ti radis sada je neko radio pre tebe,u jednoj drugoj temi
prosto
Razumem ja šta ti hoćeš da kažeš. I ja se u potpunosti slažem. Ali jako puno ljudi je uslovljeno da se učlani u sektu iz raznih razloga. I ti sad kažeš da pekar ne bi trebao da pusti u pekaru nikog ko je sns. Da mesar ne sme da usluži ni jednog sns-ovca. Da onaj koji drži prodavnicu ne pusti unutra ni jednog dotičnog člana? Pa gde smo onda došli na kraju? Svi oni znaju moje stavove po pitanju SNS-a. Ne bi bilo smisla da idem na proteste a da glasam za njih, a ne da se bavim svojim poslom i naplaćujem svoj rad.

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Razumem ja šta ti hoćeš da kažeš. I ja se u potpunosti slažem. Ali jako puno ljudi je uslovljeno da se učlani u sektu iz raznih razloga. I ti sad kažeš da pekar ne bi trebao da pusti u pekaru nikog ko je sns. Da mesar ne sme da usluži ni jednog sns-ovca. Da onaj koji drži prodavnicu ne pusti unutra ni jednog dotičnog člana? Pa gde smo onda došli na kraju? Svi oni znaju moje stavove po pitanju SNS-a. Ne bi bilo smisla da idem na proteste a da glasam za njih, a ne da se bavim svojim poslom i naplaćujem svoj rad.

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
to sto si napisao je relativizacija jer da nekom zabranis da jede je diskriminacija

ovo sto ti radis je samo tvoja volja da li zelis da im ti radis ili ne

da neshvatis pogresno i ti mene,razumem sta ti pises ali prosto kazem sa njima samo na cao-zdravo
 
Lule ne vidim neki problem u tome, kolega im uradi usluge oni njemu plate. Pa onda ispada da ni ja nebi trebao igrati fudbal koje član SNS.
 
Pa lepo sam ti rekao da je više od pola sela sns i takvim potezom bi samo sebi naškodio ništa više. I opet kažem, to što ja njima radim i NAPLATIM to ne znači da dajem podršku njihovoj stranci. Niko od njih nije došao i rekao ja sam iz sns-a hoću da mi se odradi to i to. Svi se predstave imenom i skroz su korektni ljudi. Mene njihov politički život ne zanima. On je kod mene došao kao Djoka kome treba da se ovrše 7 jutara žita. Kraj priče...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
tema je skroz druga pa sad pisemo van teme

moje selo nije veliko pa se vecinom zna ko je ciji sto bi se reklo

hvala bogu,nemam kontakt sa sns ovcima,ako i imam razlog je mizeran
Zamisli kad bi svi bojkotovali kladionice i timete prema vlasnicima koji su u sprezi sa SNSom. Al bi bilo praznih lokala.
tvoja je volja da li ces ici u kladionicu ili ne,ne zovu oni tebe kao u slicaju clana mixera
Lule ne vidim neki problem u tome, kolega im uradi usluge oni njemu plate. Pa onda ispada da ni ja nebi trebao igrati fudbal koje član SNS.
pa opet sto sam i napisao vec znaci bitan je samo novac,nadam se da im naplati bar 30% vise nego inace sto radi
 
Nemam facebook. Neka se prebace poruke u odgovarajuću temu.

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Да ли је неко имао проблем са логовањем преко сертификованог електронског потписа, тј. личне карте са чипом? Ја јутрос покушао да искликам шта треба на еПодстицаји са свим оних хардвером и софтвером са којим сам пре неки дан "из цуга" обоновио статус газдинства и пријавио сетвену структуру, али после последњег корака логовања, уписивања ПИН-а личне карте, излетела страница која ме обавештава да логовање није успело и наводи списак разлога за то и начина да се то исправи.

Током неког краћег времена покушао сам још пар пута да се улогујем, али са истим епилогом - искакањем странице која ме обавештава да логовање није успело.

Је л' то неко тренутно оптерећење сервера ових који раде идентификацију приступа свим тим еАграрима, еПодстицајима, еГрађанима и сл. неки софтверски проблем или нешто треће?
 

Ako je sve ostalo isto Mesto, Ulica i Broj onda ne treba da prilažete očitanu ili skeniranu ličnu kartu.



Ako se gore navedeno promenilo onda trebate da menjate u vašem eRPG Sedište (Onda prilažete ličnu kartu). U tom slučaju trebate da menjate i zahtev na ePodsticaji (Naravno ako ste podneli zahtev za subvencije).

Zar nije promenjen broj lične karte
 
Да ли је неко имао проблем са логовањем преко сертификованог електронског потписа, тј. личне карте са чипом? Ја јутрос покушао да искликам шта треба на еПодстицаји са свим оних хардвером и софтвером са којим сам пре неки дан "из цуга" обоновио статус газдинства и пријавио сетвену структуру, али после последњег корака логовања, уписивања ПИН-а личне карте, излетела страница која ме обавештава да логовање није успело и наводи списак разлога за то и начина да се то исправи.

Током неког краћег времена покушао сам још пар пута да се улогујем, али са истим епилогом - искакањем странице која ме обавештава да логовање није успело.

Је л' то неко тренутно оптерећење сервера ових који раде идентификацију приступа свим тим еАграрима, еПодстицајима, еГрађанима и сл. неки софтверски проблем или нешто треће?
Promenite pregledač moguće da je do njega

Ponovo instalirajte http://ca.mup.gov.rs/ca/ca_cyr/start/kes/#collapseOne5
 
Прегледач, у смислу, web browser? За сво то уношење података у еАграру и еПодстицајим и само и једино за то (значи не употребљавам га за свакодневно шетање по Нету) користим од стране еАграра препоручени браузер - Гуглов Хром, последњу верзију која је компатибилна са Win 7 оперативним системом. Значи да новију верзију Хрома не могу да инсталирам са оперативним системом кога користим.

Све је радило ОК прошле године за штагод да је требало, па и пре неки дан приликом обнове статуса и пријаве сетвене структуре, али јутрос се појавио поменути проблем.

Шта да радим? Деинсталирам постојећи Хром и инсталирам ту исту верзију (последњу која ради са Win 7), инсталирам неки трећи (логовање у Фајерфоксу по очекивању није радило)?


UPDATE, што би се рекло...

Утулио "Фајерфокс" после овог поста изнад и поново покушао логовање преко "Хрома", као и јутрос, и овог пута сам се успешно логовао и искликао шта треба. Шта је био проблем, не знам, али ево успео сам да урадим шта сам намерио.
 
Poslednja izmena:
Прегледач, у смислу, web browser? За сво то уношење података у еАграру и еПодстицајим и само и једино за то (значи не употребљавам га за свакодневно шетање по Нету) користим од стране еАграра препоручени браузер - Гуглов Хром, последњу верзију која је компатибилна са Win 7 оперативним системом. Значи да новију верзију Хрома не могу да инсталирам са оперативним системом кога користим.

Све је радило ОК прошле године за штагод да је требало, па и пре неки дан приликом обнове статуса и пријаве сетвене структуре, али јутрос се појавио поменути проблем.

Шта да радим? Деинсталирам постојећи Хром и инсталирам ту исту верзију (последњу која ради са Win 7), инсталирам неки трећи (логовање у Фајерфоксу по очекивању није радило)?

Da na to mislim (Web Browser)



Obrišite Google Chrome pa ga ponovo instalirajte.



Napomena: Meni konkretno radi logovanje i preko lične i preko ConsentID.



Savet: Izdajte sami sebi eID parametre za ConsentID aplikaciju.

 
Nazad
Vrh