E-Agrar

pa mozes ti da prilozis vise racuna ali oni ce verovatno ispaltiti samo do 100l po hektary, sve preko ce odbiti. Mada je bilo jednostavnije da daju 5000 dinara po hektaru subvenciju za gorivo.
Još nisam predavao za refakciju a ni kupovao gorivo ali sam čuo kada je ministarka rekla da za svaki račun mora da se ubaci određen broj ari, znači kupi 50 litara, ubaciše neku njivu ili deo njive od 50 ari i tih 50 ari se briše sa liste, tako da kada sve njive ispucaš ne možeš više da tražiš refakciju.
 
zakupodavac je umro
Srdjan 01
Pitanje ili bolje reci savet?
Parcele za koje imam vazeci ugovor a zakupodavac je umro pre par meseci a jos nije bila ostavinska rasprava.
Verovatno ce biti pozvani na raspravi za par meseci, traziti subvencije na te parcele ili ne? Malo sam u nedoumici jer je vrlo moguce da kasnije posle ostavinske rasprave kad se menja vlasnik prilikom provere zahteva za subvencije videce se drugi vlasnik dok meni jos vazi ugovor sa preminulom osobom.
Sta i kako? Hvala!
kod mene slicno,ali je vec ostavinska prosla,ima novi vlasnik.dal da brisem parcelu pa ponovo upisivanje,provera ....ili samo ici na prilozi ,dodati novi ugovor i na izmenipodatke promeniti jmbg?
 
Što se tiče kupovine nafte tu i ja imam nekih nedoumica
1.Dali se za gazdinstvo koje JE u pdv upisuje JMBG.?
2.Dali se za gazdinstvo koje NIJE u pdv upisuje BPG.?
3. Zašto računi od kupovine nafte, koja je kupljena početkom godine, i koji su se automatski pojavili na e-agraru nisu još verifikovani.Dali to ima veze sa tim da na gazdinstvo još nije podnešen zahtev za subvencije po hektaru.?
 
Da li je pisalo uspešno ste vratili vašu rezervnu kopiju

(Šta piše kada kliknete na ID)

Nije pisalo uspešno ste se vratili.
Samo se vrati na:izaberite svoju datoteku.
 
A kad kupis naftu sa karticom ali ne upisu ti jmbg ili pg kako ces onda? Zadnji put kad sam bio da sipam ova na pumpi mi rekla da jos ne upisuju nista i taj racun mena na eagraru,sta onda?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Da li sa agro karticom moze da se sipa na dva gazdinstva tako sto ces prijavljivati dva razlicita BPG??
 
Ovo i mene zanima ali bojim se da neće moći. Možda ako je jedno u pdv-u pa za jedno prijaviš jmbg a drugo nije u pdv-u pa prijaviš bpg.
 
JA sam uzimao jos u januaru na kartice gorivo sa popustom, na trece lice..trebao sam da diktiram jmbg kome ide gorivo. sutradan se pojavili racuni 2x400 lit. podneo zahtev za refakciju..sad cekamo povracaj.
 
dal ima neki rok za podnosenje za kupljenu naftu?kupio sredinom januara,nisam podneo zahtev,kupio preko agrokartice
 
zakupodavac je umro

kod mene slicno,ali je vec ostavinska prosla,ima novi vlasnik.dal da brisem parcelu pa ponovo upisivanje,provera ....ili samo ici na prilozi ,dodati novi ugovor i na izmenipodatke promeniti jmbg?
Nema potrebe da brišete parcelu (Tim postupkom ponovo ide na Verifikaciju) već samo idete na priloži (I stavite nov Ugovor) zatim premenite i JMBG .
 
Deda je preminuo, ostavinska će verovatno biti za dve-tri nedelje.
Šta mi je činiti? Parcele su već uvedene u moje gazdinstvo od prošle godine.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
@banajota
A šta pokušavaš?
Dodati kulturu ili izmeniti strukturu?
Pretpostavljam ovo drugo, dakle ne klikaš na dodaj kulturu već uđeš na parcelu i IZMENIŠ kulturu koju si prijavio prošle godine....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
I opet

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh