E-Agrar

Imam od pre 10-tak godina napravljene ugovore o zakupu na duži period, ali nisu overavani.
Da li se sad moraju nositi na overu kod notara iako su prijavljene parcele od ranije na gazdinstvu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Slikao obe strane licne karte bez cipa,od papira im poslao overen ugovor,slikana njena licna karta bez cipa,moja licna odcitana i izvod iz katastra

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Treba da otvorim gazdinstvo za coveka koji ga nije nikad imao. Sertifikat ima na licnoj. Da li moze gazdinstvo da se otvori na e agraru pa da sledece nedelje ode u banku pa naknadno unesemo broj racuna ili mora prvo u banku?

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 
Imam od pre 10-tak godina napravljene ugovore o zakupu na duži period, ali nisu overavani.
Da li se sad moraju nositi na overu kod notara iako su prijavljene parcele od ranije na gazdinstvu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dok god ti teče taj ugovor nemoraš ako se vide na e agrar, bar ja nisam morao, ako produžavaš taj ugovor onda ga moraš overiti.
 
Poslednja izmena:
Imam od pre 10-tak godina napravljene ugovore o zakupu na duži period, ali nisu overavani.
Da li se sad moraju nositi na overu kod notara iako su prijavljene parcele od ranije na gazdinstvu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sve dok traje (Validan papir) ne treba da overavate kod Notara (Dok ne objave da mora i oni koji nisu overeni a ranije su prošli u eAgrar tačnije u eRPG).
 
Poslednja izmena:
Vlasništvo zemlje nije prebačeno na jednoj parceli. (U katastru je OK). Kako da rešim to. Prošle godine mi je priznata subvencija na to. ipak bih da rešim. Ne mugu da unesem strukturu setve ovako. Izbacuje mi da nisam vlasnik. (A zavedeno je kao vlasništvo)

Drugo pitanje. Da li mogu da promenim logovanje sa lične karte na telefon? Da li mogu da zadržim oba načina logovanja?
 
Vlasništvo zemlje nije prebačeno na jednoj parceli. (U katastru je OK). Kako da rešim to. Prošle godine mi je priznata subvencija na to. ipak bih da rešim. Ne mugu da unesem strukturu setve ovako. Izbacuje mi da nisam vlasnik. (A zavedeno je kao vlasništvo)

Drugo pitanje. Da li mogu da promenim logovanje sa lične karte na telefon? Da li mogu da zadržim oba načina logovanja?
Idete na Dodaj parcelu nosioca
Nije urađeno u katastru (Kao Prilog stavite Rešenje da je to vaša parcela)

Prijavite se na vaš eID
Kliknite na ConsentID pa izdajte sami sebi parametre za telefon.
 
Maxa,overen samo ugovor a uz to sam im poslao moju licnu kartu i od zakupodavca licnu(samo njena licna nema cip pa sam je samo slikao) i izvod iz katastra

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Maxa,overen samo ugovor a uz to sam im poslao moju licnu kartu i od zakupodavca licnu(samo njena licna nema cip pa sam je samo slikao) i izvod iz katastra

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Dovoljno je samo da priložite Overen Ugovor (Na ugovoru vam piše JMBG i Broj lične karte) i Izvod iz Katastra.

Očitanu ili skeniranu traže samo kada dodajete novog Člana gazdinstva.


Nema veze ako ste stavili i vašu Ličnu kartu od viška glava ne boli. :haha:

 
U listu nepokretnosti imam 8 vlasnika svi sa razlicitim udelom. Kad saberem sve parcele pojavi mi se 4m2 manje od ukupne povrsine parcele. Da li ce mi praviti problem??
 
Ako neko ne stigne u ovih mesec dana da overi ugovor, jer ceka onaj drugi konkurs za prijave bez njega? Ili prijavi sad? I sta ako kasnije za par meseci dobije ugovor gde ga prilaze? Jer mora da brise parcelu bez ugovora a da je dodaje sa ugovorom?
 
Verovatno misli na konkurs koji ce biti raspisan do jeseni i kojim ce se aplicirati za sertifikovano seme.
 
Drugaru danas iz poljo stanice tvrde da moze da prijavi parcele koje nisu verifikovane tj nisu prosle proveru za subvencije po ha sad. Kazu ako ne umes dodji da ti mi uradimo
 
Verovatno misli na konkurs koji ce biti raspisan do jeseni i kojim ce se aplicirati za sertifikovano seme.
Misli na izjavu koja će se popunjavati za parcele koje ne mogu da se naprave ugovori o zakupu...
To će biti tamo negde na leto...
Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh