E-Agrar

Nosis 1 primerak.
Notar sebi iskopira i to ne naplati. Platis samo overu svog primerka. Zakupodavac ako hoce oroginal nek plati ili mu das da kopira. Njemu ne treba original svakako.
Srdjane tako nas lepo savetujete,a sad bacate u trosak. 😂
 
Ja sam podneo tri primerka, jedan oni uzeli, a dva mi dali overena i naplatili 1.440,00 dinara.

Da li je moguće da kad uđem u E-Agrar nikako na dnu stranice, posle one ikone za refakciju, nikako ne vidim i "budimo u kontaktu"? Nema je pa je nema, da se ubijem, a imam mi još koja godina života, pa mi nešto žao.
Kako da dođem do tog polja? Da nije za nas 60+ to sistemski izbačeno iz upotrebe?
 
Ako zakupodavcu ne treba overen ugovor (a ne treba), jedan primerak je dovoljan. Da se ima šta slikati za e agrar.....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
To izbaciš. Overi notar 1 primerak, zamoliš da ti dozvole da ga slikaš (obe strane) i imaš u telefonu fajl za eAgrar. Možeš i da ga odštampaš (fotokopija).
 
Nosis 1 primerak.
Notar sebi iskopira i to ne naplati. Platis samo overu svog primerka. Zakupodavac ako hoce oroginal nek plati ili mu das da kopira. Njemu ne treba original svakako.
Srdjane tako nas lepo savetujete,a sad bacate u trosak. 😂
😄 Iskreno ja sam šest primerka (Dva Vlasnika 😄) cena prava sitnica 😀.
 
Da li je moguće da kad uđem u E-Agrar nikako na dnu stranice, posle one ikone za refakciju, nikako ne vidim i "budimo u kontaktu"? Nema je pa je nema, da se ubijem, a imam mi još koja godina života, pa mi nešto žao.
Kako da dođem do tog polja? Da nije za nas 60+ to sistemski izbačeno iz upotrebe?
(Samo koristite tačne podatke i email koji ste naveli u vaš eRPG, poželjno je da stavite vaš BPG i broj mobilnog) na sledećem Linku: Budimo u kontaktu (Skrolujte skroz dole i naićete na ovako nešto):

eAgrardd34adbde2c7eb3e.png
 
Poslednja izmena:
Ja sam jednu parcelu morao obrisati zbog nekog bagremara da smanjim obradivu površinu.posle sam morao overiti ugovor o zakupu.31. Sam ubacio i tu parcelu.danas verifikovana tj.na treći dan i podneo sam uredno zahtev.Iz mog iskustva sa e agrarom ja sam prezadovoljan od samog početka.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
A sta sa licnom kartom bez cipa? Jel samo slikam licnu sa obe strane? Jel moze bez cipa da se odstampa?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ja sam jednu parcelu morao obrisati zbog nekog bagremara da smanjim obradivu površinu.posle sam morao overiti ugovor o zakupu.31. Sam ubacio i tu parcelu.danas verifikovana tj.na treći dan i podneo sam uredno zahtev.Iz mog iskustva sa e agrarom ja sam prezadovoljan od samog početka.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
Bolji od saltera sistem definitivno.
 
Ja sam jednu parcelu morao obrisati zbog nekog bagremara da smanjim obradivu površinu.posle sam morao overiti ugovor o zakupu.31. Sam ubacio i tu parcelu.danas verifikovana tj.na treći dan i podneo sam uredno zahtev.Iz mog iskustva sa e agrarom ja sam prezadovoljan od samog početka.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
A zar nisi mogao samo izmeniti strukturu, staviš ŠUMA, recimo? Ništa ne brišeš, a taj deo ne podleže subvencijqma.
 
A sta sa licnom kartom bez cipa? Jel samo slikam licnu sa obe strane? Jel moze bez cipa da se odstampa?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk

Uputstvo



Ako imate All In One uređaj (Multifunkcionalni uređaj Kopir, Skener, Štampač i FAKS) skenirate je sa obe strane



Ako nemate All In One uređaj onda je uslikate sa obe strane pomoću Telefona (Jedan mali savet ili ti fora >Uzmete beli papir za štampu i na njega stavite Ličnu kartu i kada je uslikate biće lepše nego da se vidi sto<)

 
Nazad
Vrh