E-Agrar

Do.kada moze da se uradi obnova gazdinstva? Ne mogu da obnovim gazdinstvo jer mi izbaci gresku da nemam aktivno e sanduce. U cemu je sad tu fora?

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Aco kad lajkujes, znaci da pristajes da delis kolac??Evidenciju cemo voditi u Eagraru da ne bi bili u off.
 
Ja danas bio da sipam na agro karticu,ta uopste nije ni pitala za brog gazdinstva nit se racun nalazi u eagraru. Jel to treba traziti neki drugi racun sem fiskalnog?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Imas mogucnost da podneses zahtev za refakciju i sa 15 litara po hektaru. A maksimalno 100 litara.

Racune nema potrebe da cuvate niti da ih uslikate niti da prepisujete u eagrar. Ako kupite danas gorivo, taj racun se sutradan prikazuje u vasem eagraru. Znaci svi podaci racuna su vec tamo.
A onda taj racun koristis tako sto rasporedjujes gorivo u litrima. Znaci mozes na jednom racunu od 150 litara primera radi da rasporedis na 5 parcela.

Jedino mi nije jasna ta ludost da mozes u toku godine neograniceno puta da podnosis zahtev za refakciju. Znaci bukvalno danas za jednu parcelu ako zelis mozes podneti zahtev.
Do sada je podneto 75 zahteva na teritoriji Srbije.
Da li je neko imao slucaj da pored racuna stoji zuta oznaka da je u proveri. Kupljeno gorivo na NIS 02. januara. Ne verujem da se verifikuje svaki racun posebno, znate koliko je potrebno vremena za to.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 
Ja danas bio da sipam na agro karticu,ta uopste nije ni pitala za brog gazdinstva nit se racun nalazi u eagraru. Jel to treba traziti neki drugi racun sem fiskalnog?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Moras da naglasis da ti upisu JMBG/BPG.
Da li je neko imao slucaj da pored racuna stoji zuta oznaka da je u proveri. Kupljeno gorivo na NIS 02. januara. Ne verujem da se verifikuje svaki racun posebno, znate koliko je potrebno vremena za to.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
Da li si ga sam dodao ili je automatski dodat racun ?

Verovatno ce se posebno proveravati oni koje sami dodajemo a oni koji dodju automatski u eAgrar za njih nece biti provere..
 
Moras da naglasis da ti upisu JMBG/BPG.

Da li si ga sam dodao ili je automatski dodat racun ?

Verovatno ce se posebno proveravati oni koje sami dodajemo a oni koji dodju automatski u eAgrar za njih nece biti provere..
Automatski dodat, jedino mi pada na pamet sto je to pumpa van nase opstine, bila cisterna za tocenje na nasoj pa sam produzio do sledece.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 
Da li postoji nacin da covek koji zivi u Australiji, a ovde izdaje zemlju, da deponuje potpis za ugovor o zakupu??
 
Ja sam ima slučaj sa čovekom koji je u USA,procedura je bila da on tamo kod notara ovlasti mekog ovde ,u mom slučaju je bio njegov otac ,da može meni dati zemlju u zakup.
Uglavnom tamo od notara ide u konzulat i bila je na srpskom jeziku.Potpissna i overens onim pečatom kao utisnut u papir.
Pošalji mi broj tel da ti prosledim,ne bih javno objavljivao tuđe podatke.
 
Za sad ni jedan racun nije ubaceno u e agrar verovatno brze ide ako se sipa ma Nis preko agro kartice
Sam rucno ne moze da se ubaci fiskalni racun mora automacki da stigne valjda ce ubaciti
 
I meni tako,covek u kanadi ovlastio svog brata pa sam sa njim potpisao ugovor

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Kada se nabavlja seme , kako planirate da ga razdelite po fiskalnim racunima, da li 1 sj =1 fiskalni, zbog prijave u eagrar? Ili kako vec, da li je neko upoznat?
 
Nazad
Vrh