E-Agrar

Kupio pre nove godine dan pa danas odneo pare i dobio racune bilo je odma posle ng al ja nisam stigao da odem
 
Racuni za gorivo oko desetak komada malo rasitnjeno pokusao da ubacim nece nesto, na svakom fiskalnom ima broj gazdinstva upisan, dobio sam uz svaki fiskalni racun i onaj veliki papir gde je sve detaljno upisano. Da li slikam i ubacujem samo sliku fiskalnog ili oba i fiskalnog i taj papir?
Broj fiskalnog racuna jel to dole na fiskalnom gde pise brojc racuna?
Mislim da sad ti ide na PIB ili Jmbg..kod mene nije hteo na broj gazdinstva da ide ako sam u PDV
 
Nema tu problema šta je prošlo prošloje.

Па добро...прошло је и прошле године па се појавиле инспекцијске контроле.

ПС

Само кажем да није добар систем „прошло је“ ако је прошло нечијом непажњом. Било је и прошле године двоструких исплата некима па је било савета: ћути и прави се луд. А закон (и правилници)су јаси по том питању. И таква погрешна двострука исплата „прође“...али је поред осталог и задржавање тог новца кривично дело.
 
Kolga od uvođenja eAgrara ubacivane su parcele tj ugovori bez overe. Na koju dvostruku isplatu msilite.
 
„Убациване су“ је прошло време. Уосталом, погледајте правилник. Тамо се наводи да се ради по закону о електронском документу...



"Drugaru stiglo resenje za zemlju i pare al dva puta mu uplaceno po istom resenju po 18 h, jel imo neko slican slucaj, da li oni sami vide gresku pa poniste isplatu ili mora da zove."

https://poljoinfo.com/threads/subvencije-u-poljoprivredi-za-2023-godinu.19938/post-1850677

У наредним порукама има оштроумних савета да се прави луд али исто тако да није украо паре...колико сам разумео, да задржи новац. А било је и браво...као да је урађена велика ствар. Само, ако неко изврши контролу...шта онда.
 
Nazad
Vrh