E-Agrar

A Što bi morao znati?Da bavim se poljoprivredom nešto jade i bede radim,malo preko 90kj.Do sad mi advokatica radila svu papirologiju.A sad pošto ide elektronski sad ja sam radim.Sve računam po kj,i znam da je 1kj=5754m2 i to je sasvim dovoljno 🍺
 
Od tih 90,jedva 10kj u vlasništvu ostatak u arendi.Na kraju zarada nula.Nije me sramota pitati,nit mi sramota priznati ako ne znam.Opušteno 🍺
Zaboravih napisati:kod nas ar(i) reč ne možeš čuti,jedino negde na papiru pročitati.Samo kj i ponekad ha.Mada odošmo u off 🍺🍺
 
Poslednja izmena:
I ja sam se izvinuo unapred.
Posle kad kazem deci idite u skolu, mozda nesto i naucite, dobijem odgovor ja cu da prevrcem zemlju ne treba mi skola.
Mozda nasi dedovi nisu morali, danas mora skola itekako...
 
Za 24 časa od ubacivanja parcela sam bio dobio odgovor da nemože bez overe ugovora. A sada već nedelju dana pored stoji narandžasti trougao, od kako je uslikan overeni ugovor, izgleda nema ko da primi.....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Narode a sta mislite sta ce biti sa tim parcelama sa neoverenim ugovorima sto su nam ove god.primili?oce to biti obrisano posle nove godine?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Ne bi trebalo. Tada je tako moglo, sada više ne može i to je to. Eventualno mogu tražiti da se naknadno dostave overeni ugovori.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
supruga i ja imamo jednu parcelu kao zajednicka imovina supruznika 1/1 pod jednim brojem,treba da je ubacim u moje gazdinstvo.jel treba njena saglasnost ili ugovor o koriscenju?overena kod notara?
 
Kako se uvek nešto dosete kako bi što manje ljudi dobilo subvencije. Sa nekima je nemoguća misija otići kod notara a neki su "malo u glavu" pa ne žele kod notara. I šta ćemo sad?
SVEE ce da urade samo da sto manji broj ljudi dobiju subvencije...
Jedva i ovako da namolis ljude da ti potpisu i daju na ugovor u zakup,aa kamoli da ih teras da idu kod notara na overu ugovora ..
Aa tek sa starijim ljudima sto kazete too je nemoguca misija...
 
Ja ne razumem kako ste to do sada uradili i na koji nacin? Sta treba jasnije da bude od toga da i ranije moralo se overiti ugovor ili u sudu ili kod maticara a kasnije kod notara uz prisustvo zakupodavca ili na bazi punomicija!
Sve ostalo ucinjeno je bilo protiv zakonito!
 
Danas sam zvao e-agrar centralu i jos nisu dobili to da treba overeno da bude kod notara, znaci sto se ubaci dok ne izlazi pravilnik ide bez overe kod notara
 
Jeste Pero,problem je nastao kada su dozvolili da idu ugovori bez overe pa cideli da ne mogu da iskontrilišu.
Ja imam neku zemlju kojoj je isteko ugovor ove g sad ga pridužujemo ali je clasnik u USA i oroblem u najavi.
 
Nazad
Vrh