E-Agrar

Imam 2 pitanja pa ako moze pomoc 🙂
Da li moze na jedan ugovor da se stavi koji pravim sa supruznicima tipa 3 parcele koje su njihove zajedničke i 4ta parcela koja je isključivo u vlasništvu muža? (da ne bih morao razdvajati ugovore)
Ako je parcela od tipa 5 jutara a ja radim polovinu, pisem znaci broj parcele i povrsinu 2,5 jutara u ugovoru? (glupo pitanja ali ajde da pitam)
 
Imam i ja takav slučaj.Jedna parcela,pod jednim brojem a dva vlasnika.sa jednim vlasnikom pravim ugovor a sa drugim ne
 
Napisao broj parcele i da od te parcele vlasniku tom i tom pripada samo pola,druga polovina u drugom vlasništvu
 
Imam i ja takvu parcelu od 5ha a tri vlasnika i sa svakim sam posebno pravio ugovor i posebno upisane su

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Na ugovoru pises broj parcele i deo tog vlasnika sto uzimas u zakup a na eagraru pises povrsinu cele parcele a onda tu porsinu koju ti obradjujes od tog vlasnika

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Treba da upišem površinu parcele.kako se može izračunati ako recimo imam 11000 m2 ?na sajtu katastra samo m2 piše nema posebno ha,ar,m2
 
Gledano od nazad zadnje dve cifre su ti m2, sledeće dve (gledano prema napred) su ar(i), i onda preostale cifre (ako ih ima) pokazuju hektare. U tvom slučaju imaš 1ha10ar00m2.
 
Nemoj da mi zameris, nista zlonamerno, ali da li je moguce da se bavis poljoprivredom i da ovo ne znas? Ako ne zelis ne moras da odgovoris.
 
Sada citam neko obavenje da posle sastanka sa premijerkom dogovoreno da se zemlja uzeta u zakup MORA OVERITI KOD NOTARA.
JEL ZNA NEKO NESTO O TOME??
Kako too do sada moglo bez notara ,i sta sada hoce li ovi sto ubacili zemlju uzetu u zakup bez overe da moraju da overavaju kod notara ili samo oni koji jos nisu ubacili ugovore o zakupu sada ce morati da idu kod notara i overavaju ugovore???
 
Ja sam malo pre dodao jednu parcelu bez overe.dodao sam i podatke sa katastar sajta za tu parcelu.Videcu sta ce biti.Jos je na odobrenju.
 
Jesi morao sa vlasnicima ići?Ja imam trojicu koji su u godinama i jako teško hodaju.Ako budem morao platiću notara da odu na kućnu adresu.
 
Nazad
Vrh