E-Agrar

Ja kupio štampač,od svih vlasnika uzeo jmbg broj,sam sastavio ugovor,svako potpisao.Nisam još dodao parcele,mrzelo me 😡sad ima da zivkam svakog redom i da idemo kod notara.
 
IMG_20231223_154653.jpeg

IMG_20231223_154531.jpeg

Ja sam ovakav ugovor koristio i u svaki stavio cenu zakupa. Imam još jedan potpisan pa ću probati.
 
To je onda nesto izmenjeno,nisam nista overavao,samo upisao sve podatke i dao vlasniku da potpise

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Da li ima smisla da se konkurise na ipard sa 40+godina?
Nema smisla al idem i ja.
Ja po ovoj kategorizaciji imam jedino bodove za školu tj imam ako ne boduju određenu struku. Na nekom od ovih konsultantskih kuća ima da popuniš upitnik i vidim da boduuju školu bilo koji u predlogu je da se boduje veterinarska i poljoprivredna.
Ja sam prehrambena ona se ne spominje.
Jedino što me teši imam zemlje registrovane i viška.Kontam da neće đnogo njih prebacivati zemlju bar u prvom pozivu.Mislim da je kod nas jedan prošao u prošlom ciklusu u drugom pozivu sa 0 bodova.
 
Koliko sam skontao aplikacija na e-agraru. I ja imam jednu njivu u zakup a ugovor mi traje do 31.12. ove godine,tako da čekam da vidim treba li se novi ugovor overavati kod notara ili ne da ne maltretiram zakupodavca dva puta.
Zna li se konačno tačno do kad se mora predati ugovor o zakupu za sledeću godinu?
 
a gde je konkurs za onu zensku telad od dva puta sto hiljada. meni i junice i krave samo zensku telad daju od kad cekam objavu.
 
Nazad
Vrh