E-Agrar

Me znam kakvo je momentalno stanje, da li su ubrzali, stric je čekao nekoliko meseci, od proleća pa do kraja leta.

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Ja sam ubacivao sve odcitane licne karte i oba puta stavljao o moju licnu,jedina glupost da imam parcelu koja se vodi pola na mene pola na zenu i tako mi je razdvojeno na eagraru

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Koji broj se dugo čeka,broj gazdinstva,bpg? Bratanac je u proleće otvorio novo gazdinstvo,ubacili parcele i sve ostalo i podneo zahtev. Nakon podnosenja zahteva otisao na deo da sa dokumentima da izvadi strukturu biljne proizvodnje i odmah je bio bpg na tom dokumentu. Verifikaciju je cekao mozda nedelju dana. Probajte tako.
 
Ja sam radio 2 nova gazdinstva u junu i krajem avgusta su tek mogli pristuriti promenama u e agraru.A broj gazdinstva su imali odmah,posto u pristupu e posticajima se vidi broj gazdinstva.
 
U pocetku se cekalo mnogo vise, poslednje gazdinstvo koje sam otvarao pre tipa 2 meseca javljeno mi je da je BPG stigao posle 2 nedelje, mozda je bilo i ranije nego nisu proveravali..
 
Pa u prolece sam cekao za parcele verifikaciju 50dana a sad odradili za manje od 24h

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Koji je postupak kada nosioc gazdinstva umre a zemlja koju je onu uzeo u zakup (od svog sina) ostala blokirana jos jednu godinu.
Dali se to sa umrlicom moze resiti u pss?
Gašenje gazdinstva!?
 
Nazad
Vrh