E-Agrar

A sta uraditi kad je zemlja registrovana isto na stariju zenu kako da obrise gazdinstvo i da registrujem njece parcele na moje gazd.
Naravno zena nema pametan mob i sve to da bi mogao ja da joj obrisem.
ako ima cipovanu lk,najednostavnije u mup po sertifikat za elektronski potpis i pristup preko citaca
 
A sta uraditi kad je zemlja registrovana isto na stariju zenu kako da obrise gazdinstvo i da registrujem njece parcele na moje gazd.

Не знам да ли може, да потпишете уговор и да те парцеле директно додаш у твоје газдинство без брисања код ње. Јер колико разумем она није ни обновила газдинство ове године.
 
Не знам да ли може, да потпишете уговор и да те парцеле директно додаш у твоје газдинство без брисања код ње. Јер колико разумем она није ни обновила газдинство ове године.
nije obnovila
 
Ako njiva nije registrovana u eagrar trebalo bi da moze uz ugovor da se ubaci kod tebe bez obzira sto je ranije bila kod nje u gazdinstvu registrovana
 
Ne znaju ništa, bar ovi iz Alibunara. Ja sam dosta zemlje pretumbao sa jedno na drugo gazdinstvo zbog pdva. Ove godine sam ubacio parcele 2. Aprila i dobio za sve subvencije.

Послато са M2101K6G помоћу Тапатока
 
Dobro vece kolege.
Zna li neko gde mogu primerak ugovora o zakupu da skinem, pogledam , prekucam?
Dva lica su vlasnici ,trebam raditi dva posebna ugovora ,sa svakim posebno?
Hvala
 
Dobro vece kolege.
Zna li neko gde mogu primerak ugovora o zakupu da skinem, pogledam , prekucam?
Dva lica su vlasnici ,trebam raditi dva posebna ugovora ,sa svakim posebno?
Hvala
Dva ugovora posebno sa svakim vlasnikom i ubacuješ obe lične karte i za oba vlasnika vlasnički list sa e katastra. Jmbg od vlasnika koji je prvi na vlasničkom. Ja sam tako i nema problema.
 
Nema potrebe za listom nepokretnosti. Sve sto je sa prefiksom e, nema potrebe postavljati. Bitan je jmbg da se unese.
 
Kad je počelo to preko e agrara bila je priča da treba i list nepokretnosti sa e katastra, ja uvek ubacim jer realno i nije neka stavka skinuti ga sa katastra i ubaciti.
 
Dobro vece kolege.
Zna li neko gde mogu primerak ugovora o zakupu da skinem, pogledam , prekucam?
Dva lica su vlasnici ,trebam raditi dva posebna ugovora ,sa svakim posebno?
Hvala
imas na forumu u delu

"Kupoprodajni i drugi ugovori u poljorivredi" izgled ugovor ,samo sto je za davanje zemljista na koriscenje.A ti prekucaj i napravi za zakup.

 
Dobro vece kolege.
Zna li neko gde mogu primerak ugovora o zakupu da skinem, pogledam , prekucam?
Dva lica su vlasnici ,trebam raditi dva posebna ugovora ,sa svakim posebno?
Hvala

Dva ugovora posebno sa svakim vlasnikom i ubacuješ obe lične karte i za oba vlasnika vlasnički list sa e katastra. Jmbg od vlasnika koji je prvi na vlasničkom. Ja sam tako i nema problema.

Да ли су два лица сувласници, односно сваки има удео у парцели (нпр. 1/2), или је то заједничка имовина на 1/1? То није исто и мислим да је другачије решење у другом случају.
 
Al sad rade azurno,meni verifikovali nove parcele za manje od 24h

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Mislim da mogu dva vlasnika od dve njive na isti ugovor.
Onda se taj isti ugovor ubaci dva puta.
Lične karte ne trebaju
A list nepokretnosti nisam siguran
 
Nazad
Vrh