E-Agrar

Ispod svake fotografije ima ikonica preuzmi i ukloni. Klik na ukloni pa opet ispočetka tj ubaci ispravnu polisu.
 
Dali se nekom drsilo da stave gazdinstvo u pasivan status,zbog neisplacenih kredita a da u stvari sve redovno placeno. Pogledah malopre slucajnu i stavili me u pasivu. A danas me zove tasta stavili i nju.
Ako su krediti vezani za ministatstvo tj subvencionisana kamata,da li kratkoročni ili dugoročni moj bankar tvrdi da posle par dana ideš u pasivu.
 
Je l postoji način da izmenim fotografije polise, greškom sam ubacio drugu potvrdu o plaćanju ukupne premije osiguranja.Odem na izmenu ali neće da mi učita druge slike, ne znam u čemu je problem.
mislim da im je server u problemu, posto ja od juce pokusavam rodjaku da dodam neka dokumenta,ali javlja gresku non-stop
 
Kod mene su krediti sa subvenc.kamatom isplaceni sa moje strane ali na aplikaciji banke stoji da jos nije placeno 5%, kad sam zvao, rekli su da to jos kamata od strane ministarstva nije uplacena i da se ne brinem… kredit je bio na 18 m. Ispalcen je a ovo jos stoji… i da nisam u pasivnom, za sada…
 
Jel imao neko problem ovih dana da ubaci nove parcele, nece da primi ni pdf ni jpg fajlove?
 
Ubacio sam sliku polise preko telefona, kada je otvorim nema ništa a kada udjem preko računara, otvara slike.Videću šta će biti na kraju.
 
Ne vidim nigde opciju gde moze da se priloze racuni od goriva ,da se malo vozimo po 129 din.Jel to ministarka ponovo govori istinu?
 
Ja sam razumeo da će to biti od nove godine?

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Vasovac i ja bih voleo da neko ovde objasni kako se to prilaže račun za gorivo i kome da bi se dobio povrat. Bar kako ministarka kaže da to može.
 
Imam nedoumicu, za produzenje ugovora o zakupu, je dovoljno na vec upisanu parcelu priloziti novi ugovor i produziti vreme trajanja zakupa?
Ili obrisati parcelu i priloziti sve ponovo sa novim ugovorom? Hvala
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh