E-Agrar

Sta se desava sa gazdinstvom koje ima 1 parcelu gde je nosioc PGa vlasnik parcele i daje je npr meni u zakup, jel mora da gasi gazdinstvo ?
Ne verujem baš da mora da gasi gazdinstvo ali nazovite 0800 106 107 pa pitajte (Ako ne možete da dočekate da vas uključe pošaljite im pitanje na email uap.callcentar@minpolj.gov.rs)
 
U ugovoru ćete staviti vaš JMBG i od vlasnika pa ne trebate da stavljate očitane lične karte (Iskreno samo vi stavite i očitane lične karte od viška glava ne boli, nije naznačeno da to trebate da priložite ali ja sam konkretno i to stavio).

*Jedino što trebate da priložite je:

° Ugovor
° JMBG
° Izvod iz Katastra ili Zemljišne knjige
Dali vazi izvod koji mogu sam da izvadim preko geosrbije ili moram u katastar?
 
Da to možete da odradite na vašem eRPG-u
erpg.eagrar.gov.rs

➡️ Pregled i promena podataka o gazdinstvu
➡️ 1.2. Sedište
Тренутно немам приступ е аграру јер ми је црко телефон али урадио сам бекап апликације . Адресу пребивалишта сам мењао али нисам и на е аграру да ли то прави сметњу неку око даље исплате субвенција,хвала
 
Konacno zahtev je prihvacen juce... Posle silnih poziva i emajla koje sam poslao... Jel treba na emajl da mi stigne neko resenje? Posto mi nije stiglo nista.
 
Тренутно немам приступ е аграру јер ми је црко телефон али урадио сам бекап апликације . Адресу пребивалишта сам мењао али нисам и на е аграру да ли то прави сметњу неку око даље исплате субвенција,хвала
Mislim da ne bi pravilo problem (Nazovite 0800 106 107 pa pitajte).

*Odradite što pre ako imate nov telefon ili tablet.
 
Evo ti primer, imam jednu takvu,deda ženin je umro ostavina nije bila još ,do sad se deda vodio kao član pa je bila i parcela u vlasništvu sad su je skinuli.Moram je prijaviti preko te opcije.
 
Pa to znaci da ako memas ugovor a radis tu parcelu prijavis i nju. Ali posle moras da pravdas racunima za gorivo seme hemiju i ostalo da si ulozio u to. Tako sam ja jednom na tv cuo da komentarisu. Kao navodno ako inspekcija dodje i pocne da proverava onda ti sa tim papirima dokumentujes. A msl da je i ovde vec ranije pisano o tome.
 
Na koji način produžiti zakup za parcelu koja je već u registru samo se produžava zakup?
Znači imam ugovor i već upisanu parcelu,ne moram je valjda brisati pa ponovo upisivati,isti su i zakupac i zakupodavac.
Samo treba da produžim rok trajanja zakupa.
Možda samo da izmenim rok trajanja zakupa ako to može i da uslikam ugovor.
 
Drale ne uznemiravaj se to na eupravi nesto rade pa nije omoguceno esanduce,sacekaj malo pa ako je radilo do sad proradice

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
To pise na eupravi
907bfa8e84796cfd67306c9f6a9e2b82.jpg


Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh