E-Agrar

Napiši aneks ugovora o produženju zakupa.
Imam već sve samo me je interesovalo da li to može da se doda bez da parcelu unosim ponovo ako me razumeš,samo da priložim taj novi ugovor i izmenim rok trajanja zakupa,nisam video još može li tako pa reko da pitam možda je neko produžavao.
Pogledaću danas u e agraru kako to ide.
 
Ovo sa Call centrom je tragikomično!
Pozovem danas fiksnim telefonom,5-i sam na redu,upalim interfon,zapalio duvan pa ajd da sačekam malo.Posle par minuta me zove zet,jel mogu sa njim do Beograda da mu nešto pomognem,nećemo dugo,došao bi odma' po mene,reko dolazi imam lufta.Ostavim telefon,bio sam ubeđen da sam ga ugasio.
Otišli,obavili,vratili se,ulazim u kuću i čujem na telefonu da sam prvi na redu!!!
Vreme poziva 3 h. i 38 min. :sjasi:
 
Poslednja izmena:
Ovo sa Call centrom je tragikomično!
Pozovem danas fiksnim telefonom,5-i sam na redu,upalim interfon,zapalio duvan pa ajd da sačekam malo.Posle par minuta me zove zet,jel mogu sa njim do Beograda da mu nešto pomognem,nećemo dugo,došao bi odma' po mene,reko dolazi imam lufta.Ostavim telefon,bio sam ubeđen da sam ga ugasio.
Otišli,obavili,vratili se,ulazim u kuću i čujem na telefonu da sam prvi na redu!!!
Vreme poziva 3 h. i 38 min. :sjasi:
I sta si saznao kad si pobedio?
 
Ništa,ugasio telefon začuđen.
Kad za to vreme nisam došao na red,neće se niko ni javiti.
 
Moze , ima ko je to radio, ima u temi negde pisano...al ja bih to drzao odvojeno, svaki tel jedno gazdinstvo, kupiti neki polovan, consent se vezuje za tel, ne treba kartica.
 
Na šaomi/paomi/zaomi ides na podesavanja, aplikacije, dvojne aplikacije i samo ukljucis.
dc1bfe75bcc81f303e7b7576d88ab86c.jpg


Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Može koliko hoćeš na jednom uređaju.
Dva možeš na većini telefona fabrički (pomenute dvojne aplikacije), plus imaš brdo aplikacija za multiplikaciju.
Multi space, Parallel space...

Ja imam trenutno 3 gazdinstva na telefonu (jedno moje, dva od starijih komšija/rođaka kojima sve završavam).
eea2726b34791f0f5a5d7611f6cf7cb0.jpg



Edit - evo na drugoj slici sam dodao još 3, čisto da vidite
310c8b41f77ac841dec06e1ccf24a325.jpg
 
Poslednja izmena:
Kad smo vec tu,kako se radi backup(valjda se tako zove) u slucaju da crkne telefon,pa da ne moram ponovo po parametre? Da budem iskren negde sam to vec citao kad je sve ovo krenulo,al nemogu da nadjem di.🤔
 
Odes na consent i imas tamo tri tackice,pa imas tamo opciju da to uradis pa posle posalji sebi na mail

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh