E-Agrar

Jel prosla nekome uplata? Ono brzo ce kraj meseca a uplata nema

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Bar da isplate ove da ljudi pobrisu iz gazdinstva i oslobode parcele novim zakupcima.


Sta se desava sa gazdinstvom koje ima 1 parcelu gde je nosioc PGa vlasnik parcele i daje je npr meni u zakup, jel mora da gasi gazdinstvo ?
 
Zvao,pisao email 10x niko nista ne zna kao bice uplata.. Pisem ja e mail direktorici nekoj sto sam nasao e mail kod njih na sajtu. Ujutru 3 poziva od ministarstva 😂
Znaci treba biti malo bezobrazan i uporan inace nista od para...
 
Ako je poenta da budemo bezobrazni, da pare dobijamo u vreme zetve umesto setve, da traze netacan zarez u zahtevu i da prave problem oko parcela za koje se vise godina za redom isplacuju subvencije, e izes ga onda...
 
U pss kazu da ugovor ne mora biti overen, ali "on" jedan odlučio da je to protivpravno i da nece da unese ne overen ugovor o zakupu!

Znači u teoriji ja mogu sam da ubacim ne overen ugovor?
 
Posle ja kad ubacim dodje neko i kaze nije overeno?
Poštovanje g. @Gogi023 bilo bi naznačeno da mora da bude overen kod notara.

Citiram šta su oni lično napisali:


P.S Ako vi posedujete (Vlasnik zahteva) overeni ugovor neće ništa smetati da ga ubacite (Uglavnom se prihvata i bez overe). Samo je bitno da imate validni dokaz (Ugovor) i da su obe strane potpisale taj ugovor.

Kada smo već kod ugovora:

 
Poslednja izmena:
Ovara kod notara je bitna za vas kad uzimate u arendu da ako u slucaju uzme arendu pa proda zemlju vi imate pravo koristiti tu zemlju do kraja ugovora

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
A ako ne overis taj papir nista ne znaci jedino za upis u eagrar

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Srđane da li treba i fotokopije ličnih karti pored ugovora, imam produžavanje ugovora i upis novih parcela u zakupu?
 
треба да променим адресу пребивалишта па би требало и на газдинству као носилац да ли то може да се одради у е аграру или морам ићи у трезор
 
Srđane da li treba i fotokopije ličnih karti pored ugovora, imam produžavanje ugovora i upis novih parcela u zakupu?
U ugovoru ćete staviti vaš JMBG i od vlasnika pa ne trebate da stavljate očitane lične karte (Iskreno samo vi stavite i očitane lične karte od viška glava ne boli, nije naznačeno da to trebate da priložite ali ja sam konkretno i to stavio).

*Jedino što trebate da priložite je:

° Ugovor
° JMBG
° Izvod iz Katastra ili Zemljišne knjige
 
треба да променим адресу пребивалишта па би требало и на газдинству као носилац да ли то може да се одради у е аграру или морам ићи у трезор
Da to možete da odradite na vašem eRPG-u
erpg.eagrar.gov.rs

➡️ Pregled i promena podataka o gazdinstvu
➡️ 1.2. Sedište
 
Nazad
Vrh