E-Agrar

Ljudi masovno imaju probleme, izmisljene. Sve uredno su podneli zahteve za subvencije, a sad od jednom problemi.
Bankrot drzave, para nema pa se kako znaju i umeju dovijaju.
Prosle godine treci dan od podnosenja dobili pare.
 
Da li te subvencije idu automatski kad se obnovi registracija na Eagrar ili se posebno mora traziti subvencije?
 
Mora posebno, sledeći korak je otići na e-podsticaj pa birati željeni program. Vrati malo unazad, ima lepo objašnjeno nekoliko puta.
 
Da li te subvencije idu automatski kad se obnovi registracija na Eagrar ili se posebno mora traziti subvencije?
 
Moj zahtev je u "radu" odavno .Lično nisam ništa menjao ali imam kod jedne parcele ,koja je u mom vlasništvu neki žuti znak.Malopre na fejsu vidim ovo.
Da li treba da menjam zahtev ili da čekam ?
 
Ja bih licno izmenio tj obnovio zahtev. Novac se ne isplacuje po redu, pa ti je dzabe da se nadas tj da ne remetis raniji datum.
 
Sutra zovem i ja da cekam operatera,status zahteva u radu od 12.5.2023 pa opet novi datum 19.05. Isto u radu u pitanju je biljna proizvodnja. Svi oko mene dobili ja nista..

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Malopre sam gledao .Zahtev je u radu od 11. 05. Prijavljeno je preko 20 ha ,sva zemlja je u mom vlasništvu ,sve u katastru u redu ,jedino je jedna parcela bila problem.
Ovo piše u obrazloženju pored onog "žutog i"
Br. 1268

Pravo korišćenja nad parcelom je u procesu provere i biće dodato u Registar nakon provere Registratora. Priložene dokaze možete pogledati klikom na dugme "Prilozi" neposredno pored dugmeta za izmenu podataka.
 
Još nešto .Ne vidim na portalu mogućnost "izmeni".Nije problem kada će isplatiti.Više me interesuje da li je neko menjao zahtev i kako ?
Odes na epodsticaji. Videces da imas jedan ili vise podnetih zahteva. Udjes u taj zahtev za zemljiste. U gornjem desnom uglu imas opciju izmeni. Kliknes. Pita te da li si siguran da to zelis. Potvrdis.
I onda ce ti opet parcele sa leve strane (ceo spisak) biti odstiklirane.
Stikliraj ih opet i podnesi opet zahtev. To je sve.
To je super fora kada imas neku parcelu koju si zaboravio. Ili ako si pisao prirodne livade kao kulturu, a to se ne placa, pa promenis u eagraru da su livade sejanice.
 
Nema izmeni nigde opcija. Kako???

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
A kako to da osvezis zahtev?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Da li vam je isplaćeno prvih 9000 ?

Ako jeste koliko sam informisan gotovo je sa izmenom zahteva. U svakom slučaju probajte da odete na vaš epodsticaji.eagrar.gov.rs pa na podnete zahteve, podnesci i u desnom uglu se nalazi izmeni zahtev.
 
Poslednja izmena:
Kamo srece,nije nista ispaceno a status poslato na isplatu 12.05 i resenje u esanduce sam dobio 12.05

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh