E-Agrar

Imam problem da pasivno gazdinstvo prebacim u aktivno i to traje danima, obecavaju da ce proraditi ali neće.Sada mi kaze operater, sačekajmo do 26 ako ne proradi pa da vidimo kako da rešimo taj problem jer treba da podnesemo zahtev za subencije.Zašto baš 26?
 
Ako se u toku godine uzme neka zemlja u zakup jel ona ulazi u ovu godinu za subvenciju ili tek od naredne? Jel se bilo kad može izvršiti prijava parcela u E-agraru?
 
Budi uporan, ali više dosadan.... Samo im svaki dan piši na mail.... Da čekaš i čekaš... I da je to prošlo već više od 40 dana kako čekaš... Meni su konačno verifikovali parcelu posle 17dana...

Šta su mi oni odgovorili da treba da im se dostavi

1. Ugovor jasno vidljiv (ako je zakup)
2. LK slikana sa obe strane /ili očitana (zakupodavac)
3. Posedovni List iz katastra (slikan na kompjuteru)
4 Čim sam upisao tu parcelu u e agrar. Odmah mi je i e agrar sam povukao dokumenta iz katastra sa tom parcelom...
Sve sam dostavio, ugovor, lične karte, posedovni list iz katastra. Takođe je odmah eAgrar povukao iz katastra podatke o parceli. Ali džabe, još uvek stoji žuti kružić pored te parcele.
 
Za gosta 3201. Podneo sam zahtev za novo polj. gazdinstvo pre oko mesec ipo dana. Još nisam dobio odgovor . Zahtev za subvencije su do 30 Maja. Da li mogu da ostanem bez subvencija.
 
Nikome u celoj Srbiji, ako tako smem da kazem, nije otvoreno novo poljoprivredno gazdinstvo.
Tj nikome jos uvek nije verifikovano. Ta verifikacija krece po mojim informacijama posle 23-25.05.

Mozes uneti sve podatke, zemljiste, strukturu i to je sve. Onda cekas verifikaciju pa da obnovis i podneses zahtev za bilo sta.
Za gosta 3201. Podneo sam zahtev za novo polj. gazdinstvo pre oko mesec ipo dana. Još nisam dobio odgovor . Zahtev za subvencije su do 30 Maja. Da li mogu da ostanem bez subvencija.
Gost 3201 više nije na ovom forumu.

@Aca Major pročitajte šta je napisao član @markokg1982. (Ali svakako to znate i sami bez da vam napišem, možete da ostanete bez subvencija za ovu godinu ako ne dobijete BPG do 31.05.2023. (Ne gubite nadu). Pozovite 0800 106 107 Taster 5 i vidite šta se dešava) .
 
Poslednja izmena:
Gost 3201 više nije na ovom forumu.

@Aca Major pročitajte šta je napisao član @markokg1982. (Ali svakako to znate i sami bez da vam napišem, možete da ostanete bez subvencija za ovu godinu ako ne dobijete BPG do 31.05.2023. (Ne gubite nadu). Pozovite 0800 106 107 Taster 5 i vidite šta se dešava) .
Produzen je rok do 12.06. za prijavu za davanja po hektaru, kao i za subvencije za kvalitetna priplodna grla, tov, krave za uzgoj teladi za tov i pcele.

Taman da se stigne sa raznom validacijom.
 
Meni i dalje stoji žuti kružić pored parcele koja čeka verifikaciju. Al' nisam mogao dalje da čekam (iz jednog bizarnog razloga) pa sam juče podneo zahtev za podsticaje. Bilo je ranije reči da će podnošenjem zahteva za podsticaje u zahtev ući i parcele koje čekaju verifikaciju, ali to su verovatno promenili i sada parcele koje čekaju verifikaciju ne mogu da uđu u zahtev za podsticaje. Pored zahteva stoji status "primljen".
 
Produzen je rok do 12.06. za prijavu za davanja po hektaru, kao i za subvencije za kvalitetna priplodna grla, tov, krave za uzgoj teladi za tov i pcele.

Taman da se stigne sa raznom validacijom.
Da istina je sada sam i ja video na stranici eagrar.gov.rs što mi se čini da je 👍

Послато са M2101K7AG помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Meni i dalje stoji žuti kružić pored parcele koja čeka verifikaciju. Al' nisam mogao dalje da čekam (iz jednog bizarnog razloga) pa sam juče podneo zahtev za podsticaje. Bilo je ranije reči da će podnošenjem zahteva za podsticaje u zahtev ući i parcele koje čekaju verifikaciju, ali to su verovatno promenili i sada parcele koje čekaju verifikaciju ne mogu da uđu u zahtev za podsticaje. Pored zahteva stoji status "primljen".

Ako vam u međuvremenu bude verifikovana ta parcela samo izmenite zahtev na epodsticaji.eagrar.gov.rs da dobijete i za tu parcelu (Ako je više ha što da ne dobijete i za nju).

Послато са M2101K7AG помоћу Тапатока
 
Imam problem da pasivno gazdinstvo prebacim u aktivno i to traje danima, obecavaju da ce proraditi ali neće.Sada mi kaze operater, sačekajmo do 26 ako ne proradi pa da vidimo kako da rešimo taj problem jer treba da podnesemo zahtev za subencije.Zašto baš 26?
Ja to jurim vec mesec dana i niko nista... Isto tako kazu cekaj, cekaj... Danas sam zvao kazu opet bice ta opcija, kao produzen je rok...
 
Jel mogu jos da se registruju nova gazdinstva i da apliciraju za subvencije po ha ove godine? Nije novo, ima gazdinstvo od pre par godina kao i mi samo nije jos uzeo id broj i prijavio se preko ConsentID, zaboravio covek jbg
 
Cemu sluzi ovo? Da li neko moze da pojasni?
fbb6e61af465f1c7657fd49d022976ea.jpg


Sent from my WP5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh