E-Agrar

Poštovanje gospodine @milan971 do kada vam važi onaj stari namenski račun koji je bio na eRPG ? Ako je istekao dostavite taj dokument (Podrazumeva se da ga upišete i u vaš eRPG u polju Namenski račun).

Srdačan pozdrav.
Stari namenski racun je istekao 28.04. i automatski je dodeljen ovaj drugi ,samo sto me nisu obavestili o promeni jer nisu mogli da me "nadju u sistemu" ne znam zbog cega.
I juce je potrajalo dok me je sluzbenik "pronasao" i odstampao potvrdu sa novim brojem.
Saopsteno mi je da debit karticu koju koristim za podizanje novca sa bankomata mogu i dalje da koristim do njenog isteka bez obzira na promenu br. racuna.
U eRPG sam ubacio ovaj dokument koji sam dobio i novi br.racuna i sad cekam verifikaciju.
 
Ja jos cekam verifikaciju parcela od 2 aprila a epodsticaji nikakvih promena isto i za namenski racun.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Novo gazdinstvo nije osnovano a prošlo je više od mesec dana...
Zašto se toliko dugo čeka , da li je to svrha e- agrara i kada će ono dobiti subvenciju za biljnu proizvodnju...???
 
Zahtev sam predao 7. aprila oko 14.30. Piše da je primljen. Da li je rešen problem sa e sandučetom ili se opet treba zezati oko toga da bi mogli da pošalju rešenje?
 
Odes na eagrar i zahtevaj aktivni status pa ces videti jel ti stigne u esanduce

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Zahtev sam predao 7. aprila oko 14.30. Piše da je primljen. Da li je rešen problem sa e sandučetom ili se opet treba zezati oko toga da bi mogli da pošalju rešenje?
Ako imate problem oko eSanduče-ta pogledajte našu temu pa nam dostavite tražene podatke u Privatnoj Prepisci.

Srdačan pozdrav.
 
Ja jos cekam verifikaciju parcela od 2 aprila a epodsticaji nikakvih promena isto i za namenski racun.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Vaši brojevi parcela su predati kolegama sa verifikacije pa očekujte uskoro da će vam preći verifikaciju (Imaju baš puno posla oko verifikacije).

Srdačan pozdrav.
 
Obnovio sam gazdinstvo, nije stigla nikakva potvrda u e sanduce. Kako posalti zahtev da mi stigne u e sanduce potvrda o aktivnom statusu gazdinstva ?
 
Evo, ja se "digitalizovao" u svojoj 58. god i predao zahtev u prvih 30 minuta. Ali u ministasrstvu se nisu dovoljno digitalizovali. Program ePodsticaji je tako loš, da ne prepoznaje vremenski redosled, nego ide po površini. Dokaz su dve bake, koje tvrde da su dobile subvencije. Jedna ima hektar, druga hektar i 14 ari. A zahtev predale 2 nedelje posle mene.
Samo pitam.... jel to nema para u budžetu?
 
Kad si na pocetnoj strani pa ispod imas opciju za potvrde e tamo biras aktivni status,setvene strukture i podaci o gazdinstvu da ti posalju

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
.izvodi
b02acd8e2412ad1c9d82db93d99d6057.jpg


Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Obnovio sam gazdinstvo, nije stigla nikakva potvrda u e sanduce. Kako posalti zahtev da mi stigne u e sanduce potvrda o aktivnom statusu gazdinstva ?
Poštovanje gospodine @miksan

Odete na vaš eRPG

Zatim

Update

Izvod iz Registra Poljoprivrednih Gazdinstava​


Potvrda o trenutnom statusu poljoprivrednog gazdinstva​

Svrha potvrde: To sami odlučite (Na papiru će pisati Potvrda se izdaje zbog: )

Podnesi zahtev

Srdačan pozdrav.
 
Ja sam upravo isprobao prethodno opisani način dobijanja dokumenta (aktivnog statusa) u sanduče, i sve radi! ::svaka cast:: :ppozdrav:

Samo kad bi i verifikacija parcele bila malo brža, pa da podnosim zahtev za subvencije...

Znam da ćete reći podnesi zahtev odmah, ući će i neverifikovana parcela u zahtev. Ali ne znam da li će ta parcela ući u subvencionisanu površinu ako obrada zahteva bude pre verifikacije. A trenutno mi je svaki dinar bitan da bih se zadovoljio sa "ako ne prođe ove ući će ta parcela u subvencije iduće godine"...
 
Nazad
Vrh