E-Agrar

Meni isto nista se ne desava,ni sa parcelama nit sa zahtevom za subvencije a drugima sto sam sredjivao dobili

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Vaš predmet (Broj parcela) smo prosledili kolegama pa očekujte verifikaciju (Kolege iz verifikacije imaju puno posla tako da stvarno izvinite što toliko čekate).

Srdačan pozdrav.
 
Ja sam obeležio sve parcele kad sam predao zahtev za 9000 hiljada, a imam preko 20ha, da li je to problem možda? Moram da izmenim ili ću automatski dobiti za 20ha?
 
Ja sam obeležio sve parcele kad sam predao zahtev za 9000 hiljada, a imam preko 20ha, da li je to problem možda? Moram da izmenim ili ću automatski dobiti za 20ha?
Nema veze ako je prešlo preko 20ha (Subvencije ćete dobiti za 20ha a ostatak ne (Ako ste želeli da vam uđe sve u subvencije a da vam ne pređe taj limit od 20ha mogli ste da smanjujete onaj višak).

Srdačan pozdrav.
 
Videli smo danas da su nas pojedinci krivili ali razumemo vašu nervozu.

Za sam početak mi softverski tim nemamo nikakve veze sa isplatama subvencija (Već samo oko održavanja samog softvera tačnije platforme erpg.eagrar.gov.rs i epodsticaji.eagrar.gov.rs) i sada poljoinfo foruma (Do kraja javnih poziva> posle će se svako iz softverskog tima registrovati kao pojedinac< (Ko bude želeo))

Što se tiče verifikacija za to postoji drugi tim

Sada ključno pitanje (Recite jasno i javno da nema para i da dobija neko ko uđe u uži izbor) opet kažemo to nije tačno ovo nije igra na sreću, mi iskreno nemamo nikakve dodirne tačke oko toga (Za to su zadužene kolege iz Uprave za agrarna plaćanja i to ne zavisi lično od nas). Da vam bude lakše ni par kolega i koleginica još nisu dobili subvencije (Tako da nema niko privilegija tačnije da ide preko veze).

Srdačan pozdrav (Iskreno nam je žao što su pojedini nervozni ali opet kažemo znamo i zbog čega što je i prihvatljivo).
 
Ako imate problem oko eSanduče-ta pogledajte našu temu pa nam dostavite tražene podatke u Privatnoj Prepisci.

Srdačan pozdrav.
Poštovani Petre, posle skoro mesec dana eSanduče mi je još onemogučeno za pristup, nekoliko puta sam eUpravi slao meilove, podatke koje su tražili i na tome se sve završilo, sanduče još nije aktivno pa ne mogu da podnesem zahteve za podsticaje a rokovi polako ističu. Ako je do mene neka greška, molio bih za uputstva kako to da ispravim a ako nije do mene onda opet molim da se to na neko način reši.
 
Ja sam licno pomogao mom komsiji oko ovog e agrara. Sve sam uradio kao i meni. I isti dan smo podneli zahtev za subvenciju po ha. Meni je na moj mail stiglo obrazlozenje za e sanduce. Otvorio ga i video da ima resenje. Posle toga sam dobio i info od banke da su pare legle. Kod komsije jos nista. U stvari jos ne dobija info na mail. Nikakve nejasnoce nije imao za parcele i sve mu je prihvaceno ne razumem sta se tu desava.
 
Poštovani Petre, posle skoro mesec dana eSanduče mi je još onemogučeno za pristup, nekoliko puta sam eUpravi slao meilove, podatke koje su tražili i na tome se sve završilo, sanduče još nije aktivno pa ne mogu da podnesem zahteve za podsticaje a rokovi polako ističu. Ako je do mene neka greška, molio bih za uputstva kako to da ispravim a ako nije do mene onda opet molim da se to na neko način reši.
Poštovanje gospodine @zvrle70 pogledajte našu temu: https://poljoinfo.com/threads/problem-sa-esanduče-tom.20080/
 
Usvojen je predlog zahtevi će ići kako se ko prijavio tako će i dobiti željenu Subvenciju (Samo ne zaboravite da ima puno zahteva na obradi).

Do 31.05.2023. će svi dobiti subvencije.

Srdačan pozdrav svima.
@Petar_Petrović
Moj post iz ne znam kog razloga je izbrisan. Ali od vašeg tima nisam nigde našao demante gore napisanog. Nego samo "ne zavisi redosled od nas..."
Ponavljam: prvih 30 minuta još nije isplaćeno!
 
@Petar_Petrović
Moj post iz ne znam kog razloga je izbrisan. Ali od vašeg tima nisam nigde našao demante gore napisanog. Nego samo "ne zavisi redosled od nas..."
Ponavljam: prvih 30 minuta još nije isplaćeno!
Opet kažemo već po koji put redosled ne zavisi od nas (I ko se kada prijavio) to sve zavisi od Uprave za agrarna plaćanja. (Ako imate nešto protiv nazovite njih i pitajte što vas ne izaberu kao i sve ostale i zašto toliko dugo čekate na obradu zahteva).

>Naš savet je da ipak to ne radite ako stvarno želite da dobijete subvencije, vi kako želite tako i odradite (U potpunosti vas razumemo zbog čega ste ljuti i slično samo ljutnja i slično se nikada nije isplatila samo je odradila ono što ne treba tačnije ne valja<).

Srdačan pozdrav.
 
Poslednja izmena:
Putanje za Peru stiglo mi je resenje i jice i jutros, a na eagraru jos stoji trokut oko provere broja racuna. De ce ici novci, na koji racun?
 
Nazad
Vrh