E-Agrar

Jednom mom komsiji fali parcela i on ju je dodao iz katastra, posto je njegova, ali...u eagraru pise manja povrsina od one u katastru...Nije mi jasno kako je to moguce...Moze li on tu parcelu sada iz eagrara da ukloni pa da proba opet da je doda iz ekatastra ? Da vidi ovog puta hoce li pisati ispravno...
 
Jednom mom komsiji fali parcela i on ju je dodao iz katastra, posto je njegova, ali...u eagraru pise manja povrsina od one u katastru...Nije mi jasno kako je to moguce...Moze li on tu parcelu sada iz eagrara da ukloni pa da proba opet da je doda iz ekatastra ? Da vidi ovog puta hoce li pisati ispravno...
Neka izabere opštinu i neka upiše broj parcele u eKatastar nepokretnosti i ako tu piše ta površina onda je to to.

Ako je tamo drugačija površina neka je obriše iz eRPG i neka ode na polje Nije uređeno u Katastru i onda ćemu se omogućiti da upiše ručno površinu (Moraće da dostavi dokument)
  • Rešenje / Izvod iz katastra ili zemljišnih knjiga
Srdačan pozdrav.
 
Postovani Petre, u eKatastru pise kako treba, odatle je i dodao parcelu u eagrar. Ne znam kako mu se pojavi drugacija povrsina.

A da ukloni pa opet proba da doda iz eKatastra ?
 
ПРИЈАВЉИВАЊЕ ЗА ПОДСТИЦАЈЕ У СТОЧАРСТВУ ПО КОШНИЦИ ПЧЕЛЕ
(Јавни позив за субвенције у сточарству по кошници пчеле расписан је 3. маја и трајаће до 22. маја.)

Упутство за пријаву на субвенције можете погледати овде:

1deb4ee0180815c6b.png
2b6fb807efb744a3e.png
37d67b199be115cca.png
46deb0fbecd41ff91.png
5d3e9b76afc28344c.png
6af7a812d76ebf43e.png
75b9ca69b66548b7d.png
8bbab067cda5e84f7.png
956fc60028267deb6.png
102546cf0c4a7d64f8.png
Срдачан поздрав свима.
 
E da i dalje racun u zutom al su nam uterali iz banke samo tako
Nisu nama iz banke uterali to je neki normalan proces ,ovo mi se vec desavalo kad je pukla Agrobanka. Samo sto je tad bilo neko je vec napisao da uzmes ugovor iz druge banke svratis do upr.za trezor i racun promenjen.
Uterali su nam ovi sto hoce da nas digitalizuju a mi kao drustvo jos ni digitron sa naprednim funkcijama nismo prevazisli.
 
https://ibb.co/ZzSBbnJ][/url]
Posto od banke nisam dobio nikakvo obavestenje o promeni racuna , danas odem u filijalu i dobijem ovo.
Nadam se da je to dovoljno za promenu racuna.
Poštovanje gospodine @milan971 do kada vam važi onaj stari namenski račun koji je bio na eRPG ? Ako je istekao dostavite taj dokument (Podrazumeva se da ga upišete i u vaš eRPG u polju Namenski račun).

Srdačan pozdrav.
 
Dve stvari.

Prvo - ovo nije smelo zvanično da krene pre 01.01.2024. godine!
Ove godine, rad na sistemu, testiranje (par stotina nas bi uvek bilo tu da testira kako sve radi i davalo feedbekove programerima). Onda, utegnuto, kreće od nove godine.

Drugo - ni slučajno nije smelo da bude obavezno i jedino moguće! Ni slučajno. Neke benefite davati ljudima koji pristupaju elektronski - ok, ali nametati to kao jedinu mogućnost, bruka...
Pa hajmo onda za sve što postoji mogućnost da se obavi elektronski da ukinemo mogućnost fizičkog pristupa!
Neverovatno!
Pritom, ja sam apsolutno za modernizaciju i podržavam sve sa e prefiksom. Međutim, zna se put, način, a ovaj nije dobar...
 
Juče stiglo obaveštenje u E-sanduče od Uprave za agrarna plaćanja, Rešenje za biljnu proizvodnju na tri kucane strane sa sve površinom i novcima koja će biti isplaćena, samo ne piše kada. Ali zato stoji velikim slovima NALAŽE SE ISPLATA.....
ČEKAMO.
 
Juče stiglo obaveštenje u E-sanduče od Uprave za agrarna plaćanja, Rešenje za biljnu proizvodnju na tri kucane strane sa sve površinom i novcima koja će biti isplaćena, samo ne piše kada. Ali zato stoji velikim slovima NALAŽE SE ISPLATA.....
ČEKAMO.
Takodje i meni,juce oko podneva stiglo resenje u e sanduce ali lova nije legla
stay tuned 🙂
 
Nazad
Vrh