E-Agrar

Sticice ti mail da imas poruku u esanducetu

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nasao sam i podneo zahtev . Da li treba da mi stigne poruka u esanduce da je zahtev prihvacen ?
Hvala .
U eSanduče će vam stići rešenje od Uprave za agrarna plaćanja da vam se odobrava isplata određene sume novca.

Kada odete na Podneti zahtevi tamo će vam pisati Status zahteva.

Srdačan pozdrav.
 
Za Petra,

obnovio sam gazdinstvo ali još uvek nisam podneo zahtev za subvencije jer čekam verifikaciju za jednu parcelu. Ako bih podneo zahtev za subvencije (za biljnu proizvodnju) za površine bez te parcele, i recimo subvencije mi se odobre i isplate, da li bih mogao naknadno nakon verifikacije da podnesem zahtev i za tu jednu parcelu ako verifikacija prođe do 31.05.2023.?
 
Da li nekom stoji pored neke parcele zuti oblak sa slovom "i" i obavestenje da se ta parcela proverava? Samo ta jedna od celog gazdinstva, a sve parcele su bile u istom ugovoru?
 
Imam tri takve parcele i cekam vec 4 nedelje za verifikaciju

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Kod mene ima jedna parcela sa takvim znakom .Moje je vlasništvo ali je bila kod sina u registar .On ju je izbrisao a sada se čeka provera ili šta već.
 
Za Petra,

obnovio sam gazdinstvo ali još uvek nisam podneo zahtev za subvencije jer čekam verifikaciju za jednu parcelu. Ako bih podneo zahtev za subvencije (za biljnu proizvodnju) za površine bez te parcele, i recimo subvencije mi se odobre i isplate, da li bih mogao naknadno nakon verifikacije da podnesem zahtev i za tu jednu parcelu ako verifikacija prođe do 31.05.2023.?
Bez obzira da li je parcela verifikovana ili nije naće se na ePodsticaji (To ćete videti i sami, u nekim slučajevima se dugo čeka zato što):

1. Danas stavljen ugovor
2. Ima više korisnika
3. Ima više vlasnika a dostavljen samo jedan ugovor o zakupu).

Dostavite nam br parcele i BPG u privatnoj prepisci da vidimo šta se dešava (Zašto toliko čekate proces verifikacije).
 
Jedno pitanje za Petra, prilikom odobravanja subvencija dobicemo mejl, i da pogledamo postu u e sanduce, jel tako? Sta ako ne pogledamo, tj ne preuzmemo poruku, da li ce automatski leci pare ili ne? Dobio sam informaciju da mora da se preuzme, inace posle 15 dana ti salju ponovo mejl. Ako je tako zasto onda kod resenja o odvodnjavanju se smatra ako i ne preuzmes posle 15 dana, oni smatraju da je resenje uruceno
  1. Da tačno dobićete u eSanduče rešenje a samim tim i mail gde piše vaše Ime i Prezime, JMBG i broj dokumenta)
  2. Pare će vam svakako leći
  3. Poželjno je da preuzmete u roku od 15 dana (Uključite obaveštenje od mail aplikacije na telefonu)
  4. Automatski će otići u eSanduče Arhiva posle 15 dana (To se smatra da ste preuzeli bez čitanja dokumenta >Rešenje je uručeno<)
Srdačan pozdrav.
 
Koliko je potrebno, sto se tice fonda o zivotinjama, da ovi iz veterinarske sluzbe azuriraju podatke, jer je to sve na njima ?
 
Petre da li ce proci ovlascenje za koriscenje njiva koje je iz 2009 godine?

U gazdinstvu se dosta parcela na dedu, gazdinstvo se vodi na oca. Slikao sam taj dokument kada sam dodavao parcele koje su na dedu na e agrar.
Deda je naravano clan gazdisntva.
 
Petre da li ce proci ovlascenje za koriscenje njiva koje je iz 2009 godine?

U gazdinstvu se dosta parcela na dedu, gazdinstvo se vodi na oca. Slikao sam taj dokument kada sam dodavao parcele koje su na dedu na e agrar.
Deda je naravano clan gazdisntva.
Ako se vidi lepo broj parcela, ime i prezime vlasnika, ime i prezime korisnika, koliko godina će se koristiti ta parcela proći će.
Napravite i novi ugovor o zakupu i ustupanju na korišćenje (Prihvata se ugovor i ako nije overen kod Notara).

Srdačan pozdrav.
 
Nazad
Vrh