E-Agrar

Ja sam imao namenski racun kod CA a sada RBA banke i jos uvek nisam dobio nikakavo obavestenje o promeni broja racuna.
 
Niste trebali javno da postavite broj računa (Izmenite objavu dok još možete kliknite na ... pa zatim kliknite na izmenite).

Da to je sve ok postavite to
Niste trebali javno da postavite broj računa (Izmenite objavu dok još možete kliknite na ... pa zatim kliknite na izmenite).

Da to je sve ok postavite to
Hvala puno ....zamolio bih i Vas da izbrisete vas odgovor posto se i tamo vidi broj racuna...
 
Verovatno zato što vam je važio još stari račun >To se videlo na dokumentu koji je priložen< (Pa zbog toga još nije dobijen dopis iz vaše banke).

Srdačan pozdrav.
Jedno pitanje za Vas,bez loše namere,hvala na pomoći ovde da ljudi koliko toliko lakše odrade sve u vezi ovog e agrara ali šta ste vi ovim ubrzali?
Osnovno obrazloženje je bilo da se ovo sve uvodi da bi se ubrzao proces prijave, registracije,podnošenja dokumentacije,prijave za subvencije...
Da li shvatate da ste sve usporili deset puta?
Pre kada menjaš račun svratiš iz banke usput do trezora i podneseš to što si dobio u banci i račun istog momenta promenjen,radnik unese podatke i gotovo,bar je kod nas u trezoru tako bilo.
A ovo sad? Ti kao podnosiš,slikaš,i onda to kao neko tamo proverava i to traje deset dana,plus što mnogi moraju da idu u pss ili kod mladjeg komšije da im to uradi.
Ako možete voleo bi odgovor.
Hvala unapred.
 
Stari racun je vazio juce do 4 sata kada su skinuli sredstva za mesecno odrzavanje i posle te poruke je racun ugasen i bilo mi glupo bilo sta da menjam do tad, sinoc promenio broj sliko ugovor za minut gotovo ako ga prihvate za 3 dana odnosno do 3 maja ujutru kad pocinje da vazi novi broj nikakav problem sto bi se reklo cas posla, inace konfuzija je i u samoj filijali svi su nervozni.
 
Samo da ne cekam verifikaciju racuna ko za zemlju. Proslo je vise od 3 nedelje za zemlju i jos uvek nista

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Verovatno zato što vam je važio još stari račun >To se videlo na dokumentu koji je priložen< (Pa zbog toga još nije dobijen dopis iz vaše banke).

Srdačan pozdrav.
Stari racun vazi do 21. JUNA, greskom sam promenio u novi, pa sam vratio stari.Ponovo sam poslao u prilogu dopis iz banke, gde se vidi broj starog (trenutnog) i novog koji ce vaziti tek od Juna.
 
Malo strpljenja ljudi. Platforma bez greske da funkcionise je nemoguce u pocetku. Potrajace bar jos 2 godine da sve profunkcionise bez bugova. I to je normalno. Pa da li ste svesni koliko tu baza podataka ima, i koliko jos treba dodati. E-agrar u svom prikazu integrise tu mnoge druge, od E-uprave, do katastra, delimicno upravu za veterinu itd. Prosto, puno toga se tu ispravlja u hodu jel tako mora. Ali jednom kad profunkcionise u potpunosti, puno vremena i novca ce da ustedi. Meni je trebalo 2 meseca da napravim svoj software za ekonomiju gazdinstva koji ne povlaci ni jedan spoljni podatak, a za ovakve stvari verujte potrebne su godine, a stalno ce se i nadogradjivati.
 
Nazad
Vrh