E-Agrar

Ја сам поднео захтев у Е-сандуче за потврду о активном статусу газдинства, после сат времена су ми послали потврду да је активно. Да ли је то довољно да би се е-сандуче активирало?
 
Pa do 3. nece ni biti uplata zbog praznika. Ja cu veceras da promenim broj.
Da li je dovoljno priloziti pismo-obavestenje sto smo dobili od Rajfazena?
 
Prvo da se zahvalim Petru a i svima na forumu zahvaljujući svima vama razmeni informacija uspeo sam do sad da se nekako nadjem sa ovim e agrarom a da ne popizdim pa sad i ovo sa brojem racuna pa gde je kraj pizdarijama.
 
Ja cu veceras da menjam broj racuna,a kad sam bio u banci dala mi je tamo neki papir pa to cu da prilozim.jos ako budem cekao neku verifikaciju ko za zemlju kuku meni

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Dobio sam 2 papira u banci, koji stranu treba uslikati? Drugu na kojoj je tabela sa starim i novim računom?
 
Ја сам поднео захтев у Е-сандуче за потврду о активном статусу газдинства, после сат времена су ми послали потврду да је активно. Да ли је то довољно да би се е-сандуче активирало?
Da dovoljno je (Tako će ostati aktivno eSanduče).

Srdačan pozdrav.
 
Hvala na odgovoru.

U slučaju da ne pređe vlasništvo na naslednike u skorijem periodu
Proćiće vam što da neće
Da li mogu da napravim ugovor sa naslednicima i priložim rešenje sa ostavinske ali da zemlju ubacim kao Zemljište u svojini nosioca koje nije uređeno u Katastru?
Da li bi to prošlo proveru?
Proćiće proveru ali proces verifikacije će biti malo duži (Najpametnije je da stavite u Zakup Ustupanje pa kada prođe određeni period automatski prelazi u Vlasništvo pošto ste dostavili rešenje sa ostavinske).

Srdačan pozdrav.
 
Poslednja izmena:
Au ja sam onda napravio sra**.
Kad sam podnosio zahtev za racun onlajn morao je da se ukuca stari racun i jmbg da bi se dobio novi racun. Kad ke ozasao novi uradio sam printskrin i prilozio.
Hocu morati original iz banke ?
 
Nazad
Vrh