E-Agrar

Au ja sam onda napravio sra**.
Kad sam podnosio zahtev za racun onlajn morao je da se ukuca stari racun i jmbg da bi se dobio novi racun. Kad ke ozasao novi uradio sam printskrin i prilozio.
Hocu morati original iz banke ?
I ja sam samo skrinšotovao obaveštenje o spajanju banaka,i na rajfajzenovom sajtu nasao svoj novi račun ,i to slikao i poslao...nemam nikakav ugovor ,i ne znam da li će to prihvatiti,zvao call centar Eagrara da pitam da li to moze tako ,ali niko zivi se ne javlja...
 
Па зар не користите наменски рачун за уплате?!? Мени све уплате иду прво на њега па после прелазе на други који сам активирао само због банкомата.Та картица ми је скоро истекла па сам је обновио али мислим да се бр.тог рачуна не мења само картице
 
Ja sam takav papir dobio u banci a karticu ce menjati 2025 tek kad mi ova istekne tako mi reli u banci
1e7b666980efcee3996f32de226f6a5a.jpg
0c871a6e09f92a0dce54fbdb132585a7.jpg


Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
meni ovih dana otvori e agrar normalno a kad kliknem na e podsticaje ne moze da ocita stranicu,tako je vec par dana
 
Da li je i ovo dovoljno?
Slika <b>Screenshot_20230428_203856_Chrome.jpg</b> nije ispravna.

Slika <b>Screenshot_20230428_203445_Chrome.jpg</b> nije ispravna.
 
Kada se registruje novo PG, koliko je vremenski potrebno da postane aktivno? Posto kod mene jos uvek stoji u statusu "ceka odobrenje".
 
Nazad
Vrh