E-Agrar

Nikako, morace da se uzima u posti gde vec onaj papir sa QR kodom.
 
@kiraj trebalo bi da može. Napravi dvojnu ConsentID i probaj.
c95ab00b15b5fc8c2a7743b8172a4b40.jpg
 
Neznam ni ja zasto ali preko mobilnih podataka aplikacija ConsentID nije htela da radi, preko wi-fi je proradila iz prve. I kod nekih drugih aplikacija se to zna desavati.
 
Meni sve ovo najvise lici da ce drzava ipak morati da popusti pod pritiskom, da produzi rok za eagrar i da ce ove godine osnovne podsticsje tj podsticsje po hektsru pustiti svima.
Jer ovom dinsmikom nece moci ni 25-30% da se obradi. A inace ide jsko traljavo. Sistem kao da neko nsmerno prstruise. Ne rsdi nikako ili jedva nekako na samom pocetku dana.
U pocetku je sistem neksko i rsdio a sada nikako.
 
Ja isao u trezor da pitam sto meni nece da ucita kod i pitaju me jesi li probao da izbrises i instaliras aplikaciju, probala je to i dalje nike htelo, samo mi rekla pa ja ne znam moras da cekas...
Smejurija teska nema ko ni da objasni

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ja isao u trezor da pitam sto meni nece da ucita kod i pitaju me jesi li probao da izbrises i instaliras aplikaciju, probala je to i dalje nike htelo, samo mi rekla pa ja ne znam moras da cekas...
Smejurija teska nema ko ni da objasni

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
Ja ne snam sto se toliko sekiras oko tog papira sa QR kodom? Rekoh ti da ti to mogu ponovo novo izdsti koliko god puta. Zguzvaj to sto imas i baci i idi po nove parsmetre
 
Ако избришете апликацију морају нови параметри али као што Марко рече на шалтер поште и не бери бригу
 
Ja sam morao da resetujem telefon na fabrička podešavanja, znači izgubio sam sve aplikacije i morao sam da ih ponovo instaliram. Instalirao sam ConsentID, i kad sam je otvorio aplikacija je tražila da se aktivira tako što sam upisao šestocifreni pin kod (isti onaj koji je bio pre reseta telefona), pa potom ponovo upisao taj pin kod kao potvrdu i nakon toga je aplikacija tražila da skeniram QR kod. Kad sam i to uradio aplikacija je izbacila poruku da dodam ID, nakon što sam kliknuo na "dodaj ID" izašla je poruka greške da je pogrešno korisničko ime i da pokušam ponovo. Međutim od ponovnog pokušaja nema ništa jer dalje ništa ne mogu da uradim i jedino što mogu je da isključim aplikaciju. Nakon što se aplikacija ugasila, ako je ponovo startujem izađe mi ekran gde traži da ukacam pin kod i nakon što ga ukucam izađe mi ovakav screen:

Screenshot-2023-02-08-00-08-46-517-nl-aeteurope-mpki-gui.jpg


Dok nisam morao da resetujem telefon i dok je aplikacija bila uredno aktivirana, imao sam isti screen ali ne mogu da se setim da li je i onda bilo ovo "skenirajte QR kod". Ako neko ima da mu radi aplikacija kako treba može li mi reći da li je ovako i kod njega kad ukuca pin kod, odnosno da li mi aplikacija radi kako treba ili treba ponovo da idem u poštu da tražim drugi eID?
 
Moraš u poštu po nove parametre.
Međutim, ljudi NE MORA se ići po novi ID ako uradite Backup ID iz aplikacije.
Uradiš backup, kupiš nov telefon, instaliraš ConsentID, upališ je i vratiš ID iz backupa.

I da @dukej , bilo je dugme "skeniraj", ali nije bilo "dodaj ID".
 
Nazad
Vrh