E-Agrar

Ima sanse da daju jos jednom za jesenju, ako se sredstva ne potrose posto nema 200k gazdinstava od prosle godine.
Stap i sangarepa 🐴
 
Jel promenili nekome iz primljeno u prihvaceno? Jel rade sta ovi sa eagrara?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Treba da komsiji odradim e agrar a ima huawei telefon. Znam da je vec pisano o tome ali da ne pregledam sada stotine stranica moze li mi neko ukratko napisati kako da instaliram consent id.
 
Поведен вашим писањем о проблемима са приступом еСандучету, покушао сам да проступим свом еСандучету са комбинацијом лична са чипом, Вин 7 и Хром и успео без неких проблема. Сандуче заиста празно, а самим тиме празан и инбокс имејл адресе коју сам пријавио.
 
Ako se na istoj parceli nalaze delom kuca i vocnjak, moze li se cela upisati kao poljoprivredno zemljiste i podneti zahtev za subvenciju?
 
Da li ovi strucnjaci iz E-agrara salju na adeesu pecatiran i potpisan izvod koji mi je potreban za prodaju psenice Direkciji za robne rezerve.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako se na istoj parceli nalaze delom kuca i vocnjak, moze li se cela upisati kao poljoprivredno zemljiste i podneti zahtev za subvenciju?
Da li je u katastru upisano da je deo parcele pod objektom i deo pod voćnjakom?
Da li ovi strucnjaci iz E-agrara salju na adeesu pecatiran i potpisan izvod koji mi je potreban za prodaju psenice Direkciji za robne rezerve.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Po nekoj priči trebalo bi da izvod važi bez pečata.
 
postovani.potrebna mi je pomoc u vezi prijave na eagrar.svoje i jos nekoliko gazdinstva sam prijavio uspesno ali od jednog starijeg rodjaka nikako...najpre nije htelo a potom smo izvadili nove parametre sa novim emailom.medjutim ponovo nece prilikom logovanja izbacuje Неуспела пријава! Проверите корисничко име и пробајте поново. pre toga consent id nalog uspesno otvoren.Ljudi su pisali na forumu da su imali slicnioh problema ali nisam nasao kak oje reseno.ako neko zna kak osta molio bih da napise...
 
Nazad
Vrh