E-Agrar

Ja svima sto sam radio oko prijave prvo aktivirao eupravu pa consent id i potpis u klaudu pa tek onda eagrar i nisam naisao na problem. Nije mi jasno zasto su stavljali esanduce na agrar sa euprave,najverovatnije je tu neka greska

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ja vec 14 dana cekam na verifikaciju 3 parcela,pa najverovatni cu da ih izbrisem kad nemogu da verifikuju zenin deo i moj

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Drugar ima ovakav problem na svim parcelama sto su mu u zakupu. Obnovio je gazdinstvo u trezoru pre pocetka e- agrara i sada mu na svim parcelama stoji ovakva napomena. Inace broj gazdinstva u koje je zemlja prijavljena je njegov.
8bc959ad9cb69ee7c0d205b5063f3dce.jpg
јој, и ја сам наишла на на то у једном газдинству али ме је већ била срамота писати ту, само кукам а дотичног сам замолила да се манемо обнове пар дана, кренуо ме је неки малер па док то прође... Не верујем да је у питању да су пребацили парцеле у власниково газдинство јер: 1. обнављала сам и то газдинство и само су парцеле које је и до сада регистровао биле на еАграр обнови. 2. ово су закупи старији већ се 5 година појављују у овом газдинству, закуп није истекао.
Ако наиђеш на решење, обавезно напиши па да се правим важна колико сам паметна 🤓
 
Poslednja izmena:
Bice ovo odlicno.
Istina prevelik je zalogaj i za nas i za njih.
Olaksice da igovor nine overen kod notara, nego kome se odnese zakup tako se potpise slika i produzi za dalje ili napravi nov.
Nema odlaska na saltere kao do sad sto sam uvek mrzeo odem ono red kojekakvih sto ne znaju nista da popune sami i onda dave one zene za salterom a ja gubim vreme. Ovako navece mogu da dopunim, obnovim ili sta mi vec treba.
Za pocetak jedino da je eAgrar nosio samo bodove na konkursu ili da su podelili npr ko obnovi preko eAgrara pare idu sad,a ko ide na salter kasnije....ne znam da ne bude lomljenje preko kolena ali moralo je doci pre ili kasnije.
 
Cici jesi ti to promenio pol ili...

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
у фази је трансформације :D:D:D. Не, ја, ћирилићно писмо сам његова паметнија половина (супруга).Пошто је он у потпуности у фазону орање-шпартање, од еАграра добија оспице па сам се ја ухватила у коштац с тим а имам мали милион питања и дозволио ми је да користим његов профил за паметна питања8-)
 
Od jutros odradio i podneo zahtev za par gazdinstava, neke neće e-pošta druge bez problema u tri klika.

Recepta nekog nema, očigledno negde sistem malo laguje. Kad neće e posta odjavis se prijavis ponovo nekad proradi nekad ne i tako u krug. Na kraju prodje bez problema 10ti put. Samo strpljenja i ništa više.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Pa ako komsija ima telefon odradi consent id na njegovom telefonu a ostalo na svome samo potvrda ce stici na njegov

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Чича је стар и нема телефон, ћерка и зет имају неке маторе андроиде, покушаћу са неког од њихових телефона. Показаћу им како па нека сами раде убудуће.
 
у фази је трансформације :D:D:D. Не, ја, ћирилићно писмо сам његова паметнија половина (супруга).Пошто је он у потпуности у фазону орање-шпартање, од еАграра добија оспице па сам се ја ухватила у коштац с тим а имам мали милион питања и дозволио ми је да користим његов профил за паметна питања8-)
Dobro na došla ...Ervineva supruga! Samo ti piši ćiriličnim slovima da vas prepoznajemo!;)
 
Otvorio sam nalog za ovog dedu na erpg, problem je što nema parcela jer nije upisan sa JMBG u katastru. Nema skorašnji izvod iz katastra da bih mu na taj način dodao parcele (zemljište u svojini nosioca koje nije uređeno u katastru). On ima dve opcije, da izvadi izvod ili da traži upisivanje JMBG. U svakom slučaju mora da ide u katastar.
Pretpostavljam da se pdf sa sajta katastra ne prihvata?

Послато са DN2103 помоћу Тапатока
 
Prihvata se, pisali su ljudi pre par dana ali je ipak bolje da u katastru upiše jmbg.

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Не мора лично да иде у катастар, може неко други. Тако сам ја урадио, треба само лична карта очитана или ако нема чип онда копирање обе стране.
 
Nazad
Vrh